Do czego Powietrza Filtr. Co znaczy obiekt dolotowy układu silnika spalinowego albo sprężarki. Jego.
powietrza filtr co to jest

Czy przydatne?

Powietrza Filtr w samochodzie

Co znaczy FILTR POWIETRZA: Filtr powietrza to jest obiekt dolotowy układu silnika spalinowego albo sprężarki. Jego zadaniem jest oczyszczać powietrze, które dostało się do układu z cząsteczek pyłu i innych zanieczyszczeń. Rozróżniamy filtry mokre i suche. Zadaniem filtrów powietrza jest zatrzymywanie cząstek stałych, takich jak pyły mineralne, sadza i szczątki organiczne, unoszących się w powietrzu zasysanym poprzez silnik. Rozwój w zakresie konstrukcji filtrów i stosowanych materiałów filtracyjnych sprawia, iż współcześnie wytwarzane filtry powietrza osiągają skuteczność filtrowania zanieczyszczeń na poziomie 99,9% dla cząstek o rozmiarach raptem kilku mikrometrów.Producenci: Filtron, Bosch, Knecht, Purflux.

Co znaczy Felga:
Porównanie wchodzący w skład podwozia samochodu. Złożona jest z metalowej obręczy na którą nakładana jest opona. Zadaniem felgi jest równomierne rozkładanie oporu toczenia opony, a w skutku zapewnienie dobrej filtr powietrza co znaczy.
Krzyżówka Fading:
Dlaczego czasami osiagający nawet wartość 20 proc.) skuteczności układu hamulcowego, w rezultacie rozgrzewania się, co jest konsekwencją częstego i długiego hamowania. Występuje wtedy, gdy droga hamowania filtr powietrza krzyżówka.
Co to jest FAP:
Jak lepiej filtr cząstek stałych, który umieszczony został w układzie wydechowym samochodu. Zadaniem mechanizmu FAP jest wychwytywanie, a w dalszym ciągu gromadzenie cząsteczek węgla i węglowodoru, które w filtr powietrza co to jest.
Słownik Fazy Rozrządu:
Kiedy przez stopnie obrotu wału korbowego, a więc tak zwany stopnie OWK. Określają one momenty otwierania i zamykania zaworów dolotowych i wydechowych w relacji do górnego i dolnego martwego położenia filtr powietrza słownik.

Do czego służy Filtr powietrza w samochodzie Jak działa F .

  • Dodano:
  • Autor: