Definicja Powietrza Filtr. Co znaczy obiekt dolotowy układu silnika spalinowego albo sprężarki.
filtr powietrza co to jest

Czy przydatne?

Definicja Powietrza Filtr

Co znaczy FILTR POWIETRZA: Filtr powietrza to jest obiekt dolotowy układu silnika spalinowego albo sprężarki. Jego zadaniem jest oczyszczać powietrze, które dostało się do układu z cząsteczek pyłu i innych zanieczyszczeń. Rozróżniamy filtry mokre i suche. Zadaniem filtrów powietrza jest zatrzymywanie cząstek stałych, takich jak pyły mineralne, sadza i szczątki organiczne, unoszących się w powietrzu zasysanym poprzez silnik. Rozwój w zakresie konstrukcji filtrów i stosowanych materiałów filtracyjnych sprawia, iż współcześnie wytwarzane filtry powietrza osiągają skuteczność filtrowania zanieczyszczeń na poziomie 99,9% dla cząstek o rozmiarach raptem kilku mikrometrów.Producenci: Filtron, Bosch, Knecht, Purflux.

Definicja Fading:
Co to jest czasami osiagający nawet wartość 20 proc.) skuteczności układu hamulcowego, w rezultacie rozgrzewania się, co jest konsekwencją częstego i długiego hamowania. Występuje wtedy, gdy droga hamowania filtr powietrza.
Definicja Filtr Oleju:
Co to jest smarowania. Filtr oleju służy do oczyszczania oleju silnikowego z zanieczyszczeń stworzonych w trakcie pracy oleju w silniku. Układy olejowe silników spalinowych są układami zamkniętymi, gdzie olej filtr powietrza.
Definicja Fazy Rozrządu:
Co to jest przez stopnie obrotu wału korbowego, a więc tak zwany stopnie OWK. Określają one momenty otwierania i zamykania zaworów dolotowych i wydechowych w relacji do górnego i dolnego martwego położenia filtr powietrza.
Definicja FSi:
Co to jest Injection, nowoczesna technologia używana w silnikach benzynowych. Pozwala ona zwiększyć moc jednostki przy jednoczesnym zmniejszeniu apetytu na spalanie paliwa. Skutek taki uzyskuje się dzięki filtr powietrza.

Czym jest Filtr powietrza znaczenie w Słownik na F .

  • Dodano:
  • Autor: