Do czego Fsi. Co znaczy nowoczesna technologia używana w silnikach benzynowych. Pozwala ona.
co to jest

Czy przydatne?

Fsi w samochodzie

Co znaczy FSI: Fuel Stratified Injection, nowoczesna technologia używana w silnikach benzynowych. Pozwala ona zwiększyć moc jednostki przy jednoczesnym zmniejszeniu apetytu na spalanie paliwa. Skutek taki uzyskuje się dzięki wtryskiwaniu paliwa pod wysokim ciśnieniem bezpośrednio do komory spalania. Dlatego, iż wtryskiwane paliwo jest pod wysokim ciśnieniem, to sam mechanizm spalania jest wiele bardziej skuteczny. Zużywana jest konkretna dawka paliwa, jaka jest potrzebna w danej sytuacji, dzięki czemu silnik pracuje bardzo sprawnie i dynamicznie. Elektroniczny mechanizm zajmujący się sterowaniem wtryskiem, rozpoznaje obciążenie silnika, a w dalszym ciągu klasyfikuje adekwatnie czas, ciśnienie, liczba paliwa, a również przepływ powietrza do wnętrza cylindra.Napełnienie warstwowe pozwala na oszczędne zużycie paliwa przy częściowym obciążeniu silnika. Łatwo zapalna, "bogata" mieszanka znajduje się tylko w obrębie świecy zapłonowej. Skutek ten uzyskuje się dzięki takiemu sterowaniu strumieniem powietrza wpadającego do komory spalania powietrza, a w rejonie elektrod świecy powstaje optymalnie rozpylona mieszanka. W pozostałej części komory spalania znajdują się warstwy mieszanki z sporą nadwyżką powietrza.Nowoczesne jednostki silnikowe pracujące w technologii FSI posiadają również wiele większą moc i lepszy okres obrotowy niż w razie alternatywnych silników napędzanych przy użyciu konwencjonalnych technologii. Co idealne, powiększone możliwości nie wpływają negatywnie na wydalanie szkodliwych substancji, co pozwala na spełnianie najnowszych norm czystości spalin.

Co znaczy Fazy Rozrządu:
Porównanie przez stopnie obrotu wału korbowego, a więc tak zwany stopnie OWK. Określają one momenty otwierania i zamykania zaworów dolotowych i wydechowych w relacji do górnego i dolnego martwego położenia fsi co znaczy.
Krzyżówka Felga:
Dlaczego wchodzący w skład podwozia samochodu. Złożona jest z metalowej obręczy na którą nakładana jest opona. Zadaniem felgi jest równomierne rozkładanie oporu toczenia opony, a w skutku zapewnienie dobrej fsi krzyżówka.
Co to jest Filtr Powietrza:
Jak lepiej jest obiekt dolotowy układu silnika spalinowego albo sprężarki. Jego zadaniem jest oczyszczać powietrze, które dostało się do układu z cząsteczek pyłu i innych zanieczyszczeń. Rozróżniamy filtry fsi co to jest.
Słownik Fading:
Kiedy czasami osiagający nawet wartość 20 proc.) skuteczności układu hamulcowego, w rezultacie rozgrzewania się, co jest konsekwencją częstego i długiego hamowania. Występuje wtedy, gdy droga hamowania fsi słownik.

Do czego służy FSi w samochodzie Jak działa F .

  • Dodano:
  • Autor: