Definicja Gaźnik. Co znaczy urządzenie zostało skonstruowane w 1844 poprzez Włocha, Lugi de.
gaźnik co to jest

Czy przydatne?

Definicja Gaźnik

Co znaczy GAŹNIK: Po raz pierwszy tego typu urządzenie zostało skonstruowane w 1844 poprzez Włocha, Lugi de Christophoris. Gaźnik występuje również pod nazwą karburator. Służy on do wytwarzania i dozowania mieszanki paliwowej, która stosowana jest w silnikach spalinowych z zapłonem iskrowym. W skład budowy gaźnika wchodzi komora pływakowa, gdzie gromadzi się paliwo dostarczane dzięki pompce paliwowej. Poziom paliwa regulowany jest w pompce dzięki specjalnemu pływakowy wypełnionemu powietrzem, który współpracuje z zaworem iglicowym. Po pobycie w komorze pływakowej paliwo dostarczane jest przy użyciu dyszy paliwowej do rozpylacza, którego ujście umiejscowione zostało w gardzieli przewodu, który dostarcza powietrze.w trakcie przechodzenia poprzez gardziel powstaje podciśnienie, które wywołuje wypływanie paliwa z rozpylacza, gdzie w dalszym ciągu tworzy się mieszanka złożona z paliwa i powietrza. Ta w dalszym ciągu zasysana jest poprzez silnik w ilości dostosowanej poprzez przepustnicę. Gaźnik bardzo regularnie wspomagany był różnego rodzaju urządzeniami usprawniającymi jego pracę, a również wzbogacającymi mieszankę przy obciążeniu silnika.

Definicja Gumowe Osłony Przegubu:
Co to jest Przeważnie mają formę gumowej "harmonijki". Chronią przeguby przed zabrudzeniem. Producenci: KAGER, Febi Bilstein gaźnik.
Definicja Głowica Cylindrów:
Co to jest silnika, który stanowi górne zamknięcie cylindrów. Wytwarzany jest najczęściej ze stopów żeliwa albo metali lekkich takich jak aluminium. Zamontowanie głowicy nad tłokami, które umiejscowione są w gaźnik.
Definicja GDI:
Co to jest Injection, rodzaj silnika wyposażonego w mechanizm bezpośredniego wtrysku paliwa do cylindra. Technologia ta została przygotowana i wprowadzona poprzez producenta samochodów marki Mitsubishi w modelu gaźnik.
Definicja Gaźnik Rozruchowy:
Co to jest To jest integralna część gaźnika samochodowego, która odpowiedzialna jest za wzbogacanie mieszanki w trakcie rozruchu zimnego silnika gaźnik.

Czym jest Gaźnik znaczenie w Słownik na G .

  • Dodano:
  • Autor: