Do czego Gaźnik. Co znaczy urządzenie zostało skonstruowane w 1844 poprzez Włocha, Lugi de.
gaźnik co to jest

Czy przydatne?

Gaźnik w samochodzie

Co znaczy GAŹNIK: Po raz pierwszy tego typu urządzenie zostało skonstruowane w 1844 poprzez Włocha, Lugi de Christophoris. Gaźnik występuje również pod nazwą karburator. Służy on do wytwarzania i dozowania mieszanki paliwowej, która stosowana jest w silnikach spalinowych z zapłonem iskrowym. W skład budowy gaźnika wchodzi komora pływakowa, gdzie gromadzi się paliwo dostarczane dzięki pompce paliwowej. Poziom paliwa regulowany jest w pompce dzięki specjalnemu pływakowy wypełnionemu powietrzem, który współpracuje z zaworem iglicowym. Po pobycie w komorze pływakowej paliwo dostarczane jest przy użyciu dyszy paliwowej do rozpylacza, którego ujście umiejscowione zostało w gardzieli przewodu, który dostarcza powietrze.w trakcie przechodzenia poprzez gardziel powstaje podciśnienie, które wywołuje wypływanie paliwa z rozpylacza, gdzie w dalszym ciągu tworzy się mieszanka złożona z paliwa i powietrza. Ta w dalszym ciągu zasysana jest poprzez silnik w ilości dostosowanej poprzez przepustnicę. Gaźnik bardzo regularnie wspomagany był różnego rodzaju urządzeniami usprawniającymi jego pracę, a również wzbogacającymi mieszankę przy obciążeniu silnika.

Co znaczy Głowica Cylindrów (Elementy):
Porównanie zamykająca cylinder od góry. Znajdują się w niej końcówki kanału dolotowego i wydechowego. Umieszczone są tam również gniazda zaworowe i zaworu. Pod głowicą kryje się również wałek rozrządu gaźnik co znaczy.
Krzyżówka Gumowe Osłony Przegubu:
Dlaczego Przeważnie mają formę gumowej "harmonijki". Chronią przeguby przed zabrudzeniem. Producenci: KAGER, Febi Bilstein gaźnik krzyżówka.
Co to jest Gaźnik Rozruchowy:
Jak lepiej To jest integralna część gaźnika samochodowego, która odpowiedzialna jest za wzbogacanie mieszanki w trakcie rozruchu zimnego silnika gaźnik co to jest.
Słownik Głowica Cylindrów:
Kiedy silnika, który stanowi górne zamknięcie cylindrów. Wytwarzany jest najczęściej ze stopów żeliwa albo metali lekkich takich jak aluminium. Zamontowanie głowicy nad tłokami, które umiejscowione są w gaźnik słownik.

Do czego służy Gaźnik w samochodzie Jak działa G .

  • Dodano:
  • Autor: