Definicja Cylindrów Głowica. Co znaczy stanowi górne zamknięcie cylindrów. Wytwarzany jest.
głowica cylindrów co to jest

Czy przydatne?

Definicja Cylindrów Głowica

Co znaczy GŁOWICA CYLINDRÓW: To jest obiekt silnika, który stanowi górne zamknięcie cylindrów. Wytwarzany jest najczęściej ze stopów żeliwa albo metali lekkich takich jak aluminium. Zamontowanie głowicy nad tłokami, które umiejscowione są w silniku, wywołują powstawanie komory spalania. Głowica cylindrów mocowana jest dzięki śrub do kadłuba silnika. Za jej szczelność odpowiada uszczelka podgłowicowa.W skład głowicy cylindrów wchodzą kanały ssące i wydechowe. Dodatkowo umieszczone są tam urządzenia wtryskowe i zawory. W razie chłodzenia głowicy cieczą, dzieje się to poprzez kanały wewnętrzne. Przy wykorzystywaniu chłodzenia powietrzem montowane jest zewnętrzne żebrowanie, które odprowadza ciepło.

Definicja Gaźnik Rozruchowy:
Co to jest To jest integralna część gaźnika samochodowego, która odpowiedzialna jest za wzbogacanie mieszanki w trakcie rozruchu zimnego silnika głowica cylindrów.
Definicja Gumowe Osłony Przegubu:
Co to jest Przeważnie mają formę gumowej "harmonijki". Chronią przeguby przed zabrudzeniem. Producenci: KAGER, Febi Bilstein głowica cylindrów.
Definicja GPS:
Co to jest Mechanizm, początkowo był to mechanizm wojskowy wykorzystywany do określania położenia geograficznego. Z czasem został on udostępniony do użytku cywilnego. Działanie GPS opiera się na pracy krążących głowica cylindrów.
Definicja GDI:
Co to jest Injection, rodzaj silnika wyposażonego w mechanizm bezpośredniego wtrysku paliwa do cylindra. Technologia ta została przygotowana i wprowadzona poprzez producenta samochodów marki Mitsubishi w modelu głowica cylindrów.

Czym jest Głowica cylindrów znaczenie w Słownik na G .

  • Dodano:
  • Autor: