Definicja Idis. Co znaczy Information Mechanizm, to jest mechanizm monitorujący nieustannie różne.
id co to jest

Czy przydatne?

Definicja Idis

Co znaczy IDIS: Intelligent Driver Information Mechanizm, to jest mechanizm monitorujący nieustannie różne wskaźniki samochodu, takie jak przyspieszenie, ruchy koła kierownicy, przyspieszenie boczne i hamowanie. Opierając się na tych informacji urządzenie ocenia czy kierowca wykonuje właśnie jakiś gwałowany bądź także niebezpieczny manewr. Działanie urządzenia bazuje na blokowaniu nadejścia niepotrzebnych informacji wtedy, gdy kierowca jest w danej chwili zbyt zajęty jazdą. Dla przykładu w trakcie wyprzedzania albo hamowania nie może zaprzątać jego uwagi dzwoniącym telefonem, czy innymi zbędnymi sygnałami. Zostaną one dostarczone do kierowcy dopiero po zakończeniu absorbujących manewrów.

Definicja IDSPlus:
Co to jest Drivetrain Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest elektronicznym systemem stałej kontroli amortyzacji CDC. Po raz pierwszy wprowadzono go w trzeciej generacji modelu idis.
Definicja Iskrownik:
Co to jest urządzenie (nazywane także 'magneto ) wykorzystywane do wytwarzania iskry zapłonowej w silnikach benzynowych. Było ono popularne zanim pojawiły się aparaty zapłonowe z cewką zapłonową. Jego zadaniem idis.
Definicja Immobiliser:
Co to jest odpowiedzialny za 'unieruchomienie' samochodu. Jego kluczowym zadaniem jest zabezpieczenie przed kradzieżą albo nieautoryzowanym uruchomieniem. Działanie tego mechanizmu bazuje w skrócie na tym, iż w idis.
Definicja I-VTEC:
Co to jest To jest nowoczesna jednostka silnikowa wytwarzana poprzez Hondę. Używa ona znaną już technologię VTEC, która teraz zaopatrzona została dodatkowo w mechanizm VTC, umożliwiający płynną regulację idis.

Czym jest IDIS znaczenie w Słownik na I .

  • Dodano:
  • Autor: