Do czego Idis. Co znaczy Information Mechanizm, to jest mechanizm monitorujący nieustannie różne.
id co to jest

Czy przydatne?

Idis w samochodzie

Co znaczy IDIS: Intelligent Driver Information Mechanizm, to jest mechanizm monitorujący nieustannie różne wskaźniki samochodu, takie jak przyspieszenie, ruchy koła kierownicy, przyspieszenie boczne i hamowanie. Opierając się na tych informacji urządzenie ocenia czy kierowca wykonuje właśnie jakiś gwałowany bądź także niebezpieczny manewr. Działanie urządzenia bazuje na blokowaniu nadejścia niepotrzebnych informacji wtedy, gdy kierowca jest w danej chwili zbyt zajęty jazdą. Dla przykładu w trakcie wyprzedzania albo hamowania nie może zaprzątać jego uwagi dzwoniącym telefonem, czy innymi zbędnymi sygnałami. Zostaną one dostarczone do kierowcy dopiero po zakończeniu absorbujących manewrów.

Co znaczy I-VTEC:
Porównanie To jest nowoczesna jednostka silnikowa wytwarzana poprzez Hondę. Używa ona znaną już technologię VTEC, która teraz zaopatrzona została dodatkowo w mechanizm VTC, umożliwiający płynną regulację idis co znaczy.
Krzyżówka Intercooler:
Dlaczego doładowującego montowana w silnikach zaopatrzonych w turbodoładowanie. Pozwala na zwiększanie gęstości powietrza wtłaczanego do cylindrów, dzięki czemu uzyskiwane są lepsze osiągi. Turbina pracująca idis krzyżówka.
Co to jest IDSPlus:
Jak lepiej Drivetrain Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest elektronicznym systemem stałej kontroli amortyzacji CDC. Po raz pierwszy wprowadzono go w trzeciej generacji modelu idis co to jest.
Słownik Impactor:
Kiedy kołyskowa wykonana z aluminium znajdująca się z przodu nadwozia. Odpowiada ona za pochłanianie części energii w trakcie zderzenia czołowego. Dodatkowo jej zadaniem jest dbanie o to, by silnik nie idis słownik.

Do czego służy IDIS w samochodzie Jak działa I .

  • Dodano:
  • Autor: