Definicja Idsplus. Co znaczy Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest.
idsplus co to jest

Czy przydatne?

Definicja Idsplus

Co znaczy IDSPLUS: Intelligent Drivetrain Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest elektronicznym systemem stałej kontroli amortyzacji CDC. Po raz pierwszy wprowadzono go w trzeciej generacji modelu Opel Astra. Pozwala on zapewnić równowagę między komfortem jazdy, a stabilnym zachowaniem samochodu. Mechanizm CDC, odpowiedzialny za elektroniczną kontrolę amortyzacji dostraja cztery amortyzatory dzięki elektrozaworów, które poprzez cały czas regulują bardzo dokładnie sile amortyzacji. Dlatego w przeciągu kilku milisekund dostosowują się one ruchów samochodu i stylu jazdy. Prócz wyraźnego powiększenia komfortu jazdy, poprawiona została przyczepność przy różnych uwarunkowaniach pogodowych.Zawieszenie tego typu oferuje sposobność wyrobu sztywniejszych, sportowych ustawień poprzez naciśnięcie dosłownie jednego przycisku. Przy okazji funkcja ta przyspiesza reakcję innych urządzeń w samochodzie.

Definicja Idle Up:
Co to jest Mechanizm montowany w samochodach marki Toyota zaopatrzonych w silnik wysokoprężny. Jego celem jest podwyższenie obrotów biegu jałowego. Dlatego skracany jest czas rozgrzewania silnika idsplus.
Definicja ISOFIX:
Co to jest mechanizm mocowania fotelików w samochodach zaproponowany po raz pierwszy w 1991 roku, a osiem lat potem wprowadzony do standardów. Fundamentem działania tego mechanizmu są zaczepy na stałe idsplus.
Definicja Intercooler:
Co to jest doładowującego montowana w silnikach zaopatrzonych w turbodoładowanie. Pozwala na zwiększanie gęstości powietrza wtłaczanego do cylindrów, dzięki czemu uzyskiwane są lepsze osiągi. Turbina pracująca idsplus.
Definicja Immobiliser:
Co to jest odpowiedzialny za 'unieruchomienie' samochodu. Jego kluczowym zadaniem jest zabezpieczenie przed kradzieżą albo nieautoryzowanym uruchomieniem. Działanie tego mechanizmu bazuje w skrócie na tym, iż w idsplus.

Czym jest IDSPlus znaczenie w Słownik na I .

  • Dodano:
  • Autor: