Definicja Idsplus. Co znaczy Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest.
idsplus co to jest

Czy przydatne?

Definicja Idsplus

Co znaczy IDSPLUS: Intelligent Drivetrain Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest elektronicznym systemem stałej kontroli amortyzacji CDC. Po raz pierwszy wprowadzono go w trzeciej generacji modelu Opel Astra. Pozwala on zapewnić równowagę między komfortem jazdy, a stabilnym zachowaniem samochodu. Mechanizm CDC, odpowiedzialny za elektroniczną kontrolę amortyzacji dostraja cztery amortyzatory dzięki elektrozaworów, które poprzez cały czas regulują bardzo dokładnie sile amortyzacji. Dlatego w przeciągu kilku milisekund dostosowują się one ruchów samochodu i stylu jazdy. Prócz wyraźnego powiększenia komfortu jazdy, poprawiona została przyczepność przy różnych uwarunkowaniach pogodowych.Zawieszenie tego typu oferuje sposobność wyrobu sztywniejszych, sportowych ustawień poprzez naciśnięcie dosłownie jednego przycisku. Przy okazji funkcja ta przyspiesza reakcję innych urządzeń w samochodzie.

Definicja IDIS:
Co to jest Information Mechanizm, to jest mechanizm monitorujący nieustannie różne wskaźniki samochodu, takie jak przyspieszenie, ruchy koła kierownicy, przyspieszenie boczne i hamowanie. Opierając się na tych idsplus.
Definicja I-VTEC:
Co to jest To jest nowoczesna jednostka silnikowa wytwarzana poprzez Hondę. Używa ona znaną już technologię VTEC, która teraz zaopatrzona została dodatkowo w mechanizm VTC, umożliwiający płynną regulację idsplus.
Definicja Intercooler:
Co to jest doładowującego montowana w silnikach zaopatrzonych w turbodoładowanie. Pozwala na zwiększanie gęstości powietrza wtłaczanego do cylindrów, dzięki czemu uzyskiwane są lepsze osiągi. Turbina pracująca idsplus.
Definicja Idle Up:
Co to jest Mechanizm montowany w samochodach marki Toyota zaopatrzonych w silnik wysokoprężny. Jego celem jest podwyższenie obrotów biegu jałowego. Dlatego skracany jest czas rozgrzewania silnika idsplus.

Czym jest IDSPlus znaczenie w Słownik na I .

  • Dodano:
  • Autor: