Do czego Idsplus. Co znaczy Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest.
idsplus co to jest

Czy przydatne?

Idsplus w samochodzie

Co znaczy IDSPLUS: Intelligent Drivetrain Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest elektronicznym systemem stałej kontroli amortyzacji CDC. Po raz pierwszy wprowadzono go w trzeciej generacji modelu Opel Astra. Pozwala on zapewnić równowagę między komfortem jazdy, a stabilnym zachowaniem samochodu. Mechanizm CDC, odpowiedzialny za elektroniczną kontrolę amortyzacji dostraja cztery amortyzatory dzięki elektrozaworów, które poprzez cały czas regulują bardzo dokładnie sile amortyzacji. Dlatego w przeciągu kilku milisekund dostosowują się one ruchów samochodu i stylu jazdy. Prócz wyraźnego powiększenia komfortu jazdy, poprawiona została przyczepność przy różnych uwarunkowaniach pogodowych.Zawieszenie tego typu oferuje sposobność wyrobu sztywniejszych, sportowych ustawień poprzez naciśnięcie dosłownie jednego przycisku. Przy okazji funkcja ta przyspiesza reakcję innych urządzeń w samochodzie.

Co znaczy Intercooler:
Porównanie doładowującego montowana w silnikach zaopatrzonych w turbodoładowanie. Pozwala na zwiększanie gęstości powietrza wtłaczanego do cylindrów, dzięki czemu uzyskiwane są lepsze osiągi. Turbina pracująca idsplus co znaczy.
Krzyżówka Immobiliser:
Dlaczego odpowiedzialny za 'unieruchomienie' samochodu. Jego kluczowym zadaniem jest zabezpieczenie przed kradzieżą albo nieautoryzowanym uruchomieniem. Działanie tego mechanizmu bazuje w skrócie na tym, iż w idsplus krzyżówka.
Co to jest IDIS:
Jak lepiej Information Mechanizm, to jest mechanizm monitorujący nieustannie różne wskaźniki samochodu, takie jak przyspieszenie, ruchy koła kierownicy, przyspieszenie boczne i hamowanie. Opierając się na tych idsplus co to jest.
Słownik Iskrownik:
Kiedy urządzenie (nazywane także 'magneto ) wykorzystywane do wytwarzania iskry zapłonowej w silnikach benzynowych. Było ono popularne zanim pojawiły się aparaty zapłonowe z cewką zapłonową. Jego zadaniem idsplus słownik.

Do czego służy IDSPlus w samochodzie Jak działa I .

  • Dodano:
  • Autor: