Definicja Immobiliser. Co znaczy odpowiedzialny za 'unieruchomienie' samochodu. Jego kluczowym.
immobiler co to jest

Czy przydatne?

Definicja Immobiliser

Co znaczy IMMOBILISER: To jest mechanizm odpowiedzialny za 'unieruchomienie' samochodu. Jego kluczowym zadaniem jest zabezpieczenie przed kradzieżą albo nieautoryzowanym uruchomieniem. Działanie tego mechanizmu bazuje w skrócie na tym, iż w sytuacji, gdy elektroniczny układ w samochodzie nie będzie w stanie rozpoznać w odpowiedni dla siebie sposób właściciela pojazdu, to zablokowane zostanie działanie najważniejszych układów elektronicznych. Dla przykładu może to być chociażby zapłon albo każdy inny obiekt blokujący uruchomienie silnika.Jednym z w najwyższym stopniu popularnych sposobów autoryzacji w takim systemie jest posiadanie adekwatnie 'zakodowanego' klucza, który po włożeniu do stacyjki odblokowuje wszystkie przedmioty w samochodzie. Bardzo regularnie immobiliser sterowany jest również dzięki małego pilota od alarmu.

Definicja IDSPlus:
Co to jest Drivetrain Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest elektronicznym systemem stałej kontroli amortyzacji CDC. Po raz pierwszy wprowadzono go w trzeciej generacji modelu immobiliser.
Definicja Intercooler:
Co to jest doładowującego montowana w silnikach zaopatrzonych w turbodoładowanie. Pozwala na zwiększanie gęstości powietrza wtłaczanego do cylindrów, dzięki czemu uzyskiwane są lepsze osiągi. Turbina pracująca immobiliser.
Definicja Impactor:
Co to jest kołyskowa wykonana z aluminium znajdująca się z przodu nadwozia. Odpowiada ona za pochłanianie części energii w trakcie zderzenia czołowego. Dodatkowo jej zadaniem jest dbanie o to, by silnik nie immobiliser.
Definicja ISOFIX:
Co to jest mechanizm mocowania fotelików w samochodach zaproponowany po raz pierwszy w 1991 roku, a osiem lat potem wprowadzony do standardów. Fundamentem działania tego mechanizmu są zaczepy na stałe immobiliser.

Czym jest Immobiliser znaczenie w Słownik na I .

  • Dodano:
  • Autor: