Do czego Impactor. Co znaczy wykonana z aluminium znajdująca się z przodu nadwozia. Odpowiada ona.
impactor co to jest

Czy przydatne?

Impactor w samochodzie

Co znaczy IMPACTOR: Dwuczęściowa rama kołyskowa wykonana z aluminium znajdująca się z przodu nadwozia. Odpowiada ona za pochłanianie części energii w trakcie zderzenia czołowego. Dodatkowo jej zadaniem jest dbanie o to, by silnik nie wtargnął do części pasażerskiej. W trakcie wypadku kolumna kierownicy przemieszcza się o 80 mm w dół, minimalizując w ten sposób urazy kierowcy.

Co znaczy IDSPlus:
Porównanie Drivetrain Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest elektronicznym systemem stałej kontroli amortyzacji CDC. Po raz pierwszy wprowadzono go w trzeciej generacji modelu impactor co znaczy.
Krzyżówka Idle Up:
Dlaczego Mechanizm montowany w samochodach marki Toyota zaopatrzonych w silnik wysokoprężny. Jego celem jest podwyższenie obrotów biegu jałowego. Dlatego skracany jest czas rozgrzewania silnika impactor krzyżówka.
Co to jest IDIS:
Jak lepiej Information Mechanizm, to jest mechanizm monitorujący nieustannie różne wskaźniki samochodu, takie jak przyspieszenie, ruchy koła kierownicy, przyspieszenie boczne i hamowanie. Opierając się na tych impactor co to jest.
Słownik Immobiliser:
Kiedy odpowiedzialny za 'unieruchomienie' samochodu. Jego kluczowym zadaniem jest zabezpieczenie przed kradzieżą albo nieautoryzowanym uruchomieniem. Działanie tego mechanizmu bazuje w skrócie na tym, iż w impactor słownik.

Do czego służy Impactor w samochodzie Jak działa I .

  • Dodano:
  • Autor: