Definicja Impactor. Co znaczy wykonana z aluminium znajdująca się z przodu nadwozia. Odpowiada ona.
impactor co to jest

Czy przydatne?

Definicja Impactor

Co znaczy IMPACTOR: Dwuczęściowa rama kołyskowa wykonana z aluminium znajdująca się z przodu nadwozia. Odpowiada ona za pochłanianie części energii w trakcie zderzenia czołowego. Dodatkowo jej zadaniem jest dbanie o to, by silnik nie wtargnął do części pasażerskiej. W trakcie wypadku kolumna kierownicy przemieszcza się o 80 mm w dół, minimalizując w ten sposób urazy kierowcy.

Definicja ISOFIX:
Co to jest mechanizm mocowania fotelików w samochodach zaproponowany po raz pierwszy w 1991 roku, a osiem lat potem wprowadzony do standardów. Fundamentem działania tego mechanizmu są zaczepy na stałe impactor.
Definicja Intercooler:
Co to jest doładowującego montowana w silnikach zaopatrzonych w turbodoładowanie. Pozwala na zwiększanie gęstości powietrza wtłaczanego do cylindrów, dzięki czemu uzyskiwane są lepsze osiągi. Turbina pracująca impactor.
Definicja Immobiliser:
Co to jest odpowiedzialny za 'unieruchomienie' samochodu. Jego kluczowym zadaniem jest zabezpieczenie przed kradzieżą albo nieautoryzowanym uruchomieniem. Działanie tego mechanizmu bazuje w skrócie na tym, iż w impactor.
Definicja IDSPlus:
Co to jest Drivetrain Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest elektronicznym systemem stałej kontroli amortyzacji CDC. Po raz pierwszy wprowadzono go w trzeciej generacji modelu impactor.

Czym jest Impactor znaczenie w Słownik na I .

  • Dodano:
  • Autor: