Definicja Impactor. Co znaczy wykonana z aluminium znajdująca się z przodu nadwozia. Odpowiada ona.
impactor co to jest

Czy przydatne?

Definicja Impactor

Co znaczy IMPACTOR: Dwuczęściowa rama kołyskowa wykonana z aluminium znajdująca się z przodu nadwozia. Odpowiada ona za pochłanianie części energii w trakcie zderzenia czołowego. Dodatkowo jej zadaniem jest dbanie o to, by silnik nie wtargnął do części pasażerskiej. W trakcie wypadku kolumna kierownicy przemieszcza się o 80 mm w dół, minimalizując w ten sposób urazy kierowcy.

Definicja I-VTEC:
Co to jest To jest nowoczesna jednostka silnikowa wytwarzana poprzez Hondę. Używa ona znaną już technologię VTEC, która teraz zaopatrzona została dodatkowo w mechanizm VTC, umożliwiający płynną regulację impactor.
Definicja Iskrownik:
Co to jest urządzenie (nazywane także 'magneto ) wykorzystywane do wytwarzania iskry zapłonowej w silnikach benzynowych. Było ono popularne zanim pojawiły się aparaty zapłonowe z cewką zapłonową. Jego zadaniem impactor.
Definicja IDIS:
Co to jest Information Mechanizm, to jest mechanizm monitorujący nieustannie różne wskaźniki samochodu, takie jak przyspieszenie, ruchy koła kierownicy, przyspieszenie boczne i hamowanie. Opierając się na tych impactor.
Definicja Idle Up:
Co to jest Mechanizm montowany w samochodach marki Toyota zaopatrzonych w silnik wysokoprężny. Jego celem jest podwyższenie obrotów biegu jałowego. Dlatego skracany jest czas rozgrzewania silnika impactor.

Czym jest Impactor znaczenie w Słownik na I .

  • Dodano:
  • Autor: