Definicja Iskrownik. Co znaczy nazywane także 'magneto ) wykorzystywane do wytwarzania iskry.
krownik co to jest

Czy przydatne?

Definicja Iskrownik

Co znaczy ISKROWNIK: Prymitywne urządzenie (nazywane także 'magneto") wykorzystywane do wytwarzania iskry zapłonowej w silnikach benzynowych. Było ono popularne zanim pojawiły się aparaty zapłonowe z cewką zapłonową. Jego zadaniem jest wytwarzanie prądu elektrycznego o wysokim napięciu w układzie zapłonowym silnikiem. Urządzenie złożona jest z magnesu trwałego i twornika z nawiniętymi uzwojeniami niskiego i wysokiego napięcia. Napięcie jest produkowane poprzez.

Definicja Intercooler:
Co to jest doładowującego montowana w silnikach zaopatrzonych w turbodoładowanie. Pozwala na zwiększanie gęstości powietrza wtłaczanego do cylindrów, dzięki czemu uzyskiwane są lepsze osiągi. Turbina pracująca iskrownik.
Definicja IDIS:
Co to jest Information Mechanizm, to jest mechanizm monitorujący nieustannie różne wskaźniki samochodu, takie jak przyspieszenie, ruchy koła kierownicy, przyspieszenie boczne i hamowanie. Opierając się na tych iskrownik.
Definicja Immobiliser:
Co to jest odpowiedzialny za 'unieruchomienie' samochodu. Jego kluczowym zadaniem jest zabezpieczenie przed kradzieżą albo nieautoryzowanym uruchomieniem. Działanie tego mechanizmu bazuje w skrócie na tym, iż w iskrownik.
Definicja Idle Up:
Co to jest Mechanizm montowany w samochodach marki Toyota zaopatrzonych w silnik wysokoprężny. Jego celem jest podwyższenie obrotów biegu jałowego. Dlatego skracany jest czas rozgrzewania silnika iskrownik.

Czym jest Iskrownik znaczenie w Słownik na I .

  • Dodano:
  • Autor: