Definicja Iskrownik. Co znaczy nazywane także 'magneto ) wykorzystywane do wytwarzania iskry.
krownik co to jest

Czy przydatne?

Definicja Iskrownik

Co znaczy ISKROWNIK: Prymitywne urządzenie (nazywane także 'magneto") wykorzystywane do wytwarzania iskry zapłonowej w silnikach benzynowych. Było ono popularne zanim pojawiły się aparaty zapłonowe z cewką zapłonową. Jego zadaniem jest wytwarzanie prądu elektrycznego o wysokim napięciu w układzie zapłonowym silnikiem. Urządzenie złożona jest z magnesu trwałego i twornika z nawiniętymi uzwojeniami niskiego i wysokiego napięcia. Napięcie jest produkowane poprzez.

Definicja Idle Up:
Co to jest Mechanizm montowany w samochodach marki Toyota zaopatrzonych w silnik wysokoprężny. Jego celem jest podwyższenie obrotów biegu jałowego. Dlatego skracany jest czas rozgrzewania silnika iskrownik.
Definicja ISOFIX:
Co to jest mechanizm mocowania fotelików w samochodach zaproponowany po raz pierwszy w 1991 roku, a osiem lat potem wprowadzony do standardów. Fundamentem działania tego mechanizmu są zaczepy na stałe iskrownik.
Definicja Impactor:
Co to jest kołyskowa wykonana z aluminium znajdująca się z przodu nadwozia. Odpowiada ona za pochłanianie części energii w trakcie zderzenia czołowego. Dodatkowo jej zadaniem jest dbanie o to, by silnik nie iskrownik.
Definicja IDSPlus:
Co to jest Drivetrain Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest elektronicznym systemem stałej kontroli amortyzacji CDC. Po raz pierwszy wprowadzono go w trzeciej generacji modelu iskrownik.

Czym jest Iskrownik znaczenie w Słownik na I .

  • Dodano:
  • Autor: