Definicja Isofix. Co znaczy mocowania fotelików w samochodach zaproponowany po raz pierwszy w 1991.
ofix co to jest

Czy przydatne?

Definicja Isofix

Co znaczy ISOFIX: Międzynarodowy mechanizm mocowania fotelików w samochodach zaproponowany po raz pierwszy w 1991 roku, a osiem lat potem wprowadzony do standardów. Fundamentem działania tego mechanizmu są zaczepy na stałe zakotwiczone w karoserii samochodu, do których mocuje się fotelik. Zalety fotelików zaopatrzonych w mechanizm ISOFIX w pierwszej kolejności ułatwiona instalacja fotelika do samochodu, przy jednoczesnym zminimalizowaniu możliwości błędnego montażu. Mechanizm ten pozwala również na polepszenie działania ochronnego fotelika przez bezpośrednie połączenie mechanizmu z karoserią auta, z wyjątkiem pasów bezpieczeństwa. Daje on również sposobność użytkowania fotelika jako uniwersalnego w samochodach bez mechanizmu ISOFIX - przymocowanego dzięki pasów bezpieczeństwa.

Definicja Idle Up:
Co to jest Mechanizm montowany w samochodach marki Toyota zaopatrzonych w silnik wysokoprężny. Jego celem jest podwyższenie obrotów biegu jałowego. Dlatego skracany jest czas rozgrzewania silnika isofix co to jest.
Definicja IDSPlus:
Co to jest Drivetrain Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest elektronicznym systemem stałej kontroli amortyzacji CDC. Po raz pierwszy wprowadzono go w trzeciej generacji modelu isofix definicja.
Definicja Immobiliser:
Co to jest odpowiedzialny za 'unieruchomienie' samochodu. Jego kluczowym zadaniem jest zabezpieczenie przed kradzieżą albo nieautoryzowanym uruchomieniem. Działanie tego mechanizmu bazuje w skrócie na tym, iż w isofix co znaczy.
Definicja IDIS:
Co to jest Information Mechanizm, to jest mechanizm monitorujący nieustannie różne wskaźniki samochodu, takie jak przyspieszenie, ruchy koła kierownicy, przyspieszenie boczne i hamowanie. Opierając się na tych isofix słownik.

Czym jest ISOFIX znaczenie w Słownik na I .

  • Dodano:
  • Autor: