Do czego Isofix. Co znaczy mocowania fotelików w samochodach zaproponowany po raz pierwszy w 1991.
ofix co to jest

Czy przydatne?

Isofix w samochodzie

Co znaczy ISOFIX: Międzynarodowy mechanizm mocowania fotelików w samochodach zaproponowany po raz pierwszy w 1991 roku, a osiem lat potem wprowadzony do standardów. Fundamentem działania tego mechanizmu są zaczepy na stałe zakotwiczone w karoserii samochodu, do których mocuje się fotelik. Zalety fotelików zaopatrzonych w mechanizm ISOFIX w pierwszej kolejności ułatwiona instalacja fotelika do samochodu, przy jednoczesnym zminimalizowaniu możliwości błędnego montażu. Mechanizm ten pozwala również na polepszenie działania ochronnego fotelika przez bezpośrednie połączenie mechanizmu z karoserią auta, z wyjątkiem pasów bezpieczeństwa. Daje on również sposobność użytkowania fotelika jako uniwersalnego w samochodach bez mechanizmu ISOFIX - przymocowanego dzięki pasów bezpieczeństwa.

Co znaczy IDSPlus:
Porównanie Drivetrain Mechanizm Plus, to jest adaptacyjne zawieszenie, które wspomagane jest elektronicznym systemem stałej kontroli amortyzacji CDC. Po raz pierwszy wprowadzono go w trzeciej generacji modelu isofix co znaczy.
Krzyżówka Immobiliser:
Dlaczego odpowiedzialny za 'unieruchomienie' samochodu. Jego kluczowym zadaniem jest zabezpieczenie przed kradzieżą albo nieautoryzowanym uruchomieniem. Działanie tego mechanizmu bazuje w skrócie na tym, iż w isofix krzyżówka.
Co to jest Intercooler:
Jak lepiej doładowującego montowana w silnikach zaopatrzonych w turbodoładowanie. Pozwala na zwiększanie gęstości powietrza wtłaczanego do cylindrów, dzięki czemu uzyskiwane są lepsze osiągi. Turbina pracująca isofix co to jest.
Słownik Iskrownik:
Kiedy urządzenie (nazywane także 'magneto ) wykorzystywane do wytwarzania iskry zapłonowej w silnikach benzynowych. Było ono popularne zanim pojawiły się aparaty zapłonowe z cewką zapłonową. Jego zadaniem isofix słownik.

Do czego służy ISOFIX w samochodzie Jak działa I .

  • Dodano:
  • Autor: