Definicja Zamachowe Koło. Co znaczy jest pod blokiem silnika. Pełni ono bardzo istotną funkcję w.
koło zamachowe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zamachowe Koło

Co znaczy KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe umieszczone jest pod blokiem silnika. Pełni ono bardzo istotną funkcję w trakcie jego działania. Gdyby nie ten obiekt, to silnik nie byłby w stanie pracować na ogół, bo do obrotu wału korbowego dodawany jest tylko jeden suw pracy. Pozostałe takty wymagają siły z zewnątrz, której dostarcza właśnie ten obiekt. Przeważnie realizowany jest z żeliwa, przy zachowaniu odpowiedniej wagi i wytrzymałości na tarcie.istotna właściwością tej części jest wyważenie. Nawet łagodne odchyły i nierówności powodować mogą niespokojną pracę silnika, co w skutku odbiera jakikolwiek komfort jazdy.

Definicja Kondensator:
Co to jest obiekt układu elektrycznego. Służy do zbierania ładunku elektrycznego we wszystkich typach układów elektrycznych. Kondensator zbudowany jest z dwóch przewodników między którymi znajduje się koło zamachowe.
Definicja Komplet Sprzęgłowy:
Co to jest Docisk sprzęgła, łożysko sprzęgła i tarcze sprzęgła tworzą kompletny zbiór. Sprzęgło jest elementem układu napędowego, który przenosi okres obrotowy. Producenci: LUK koło zamachowe.
Definicja Kombi:
Co to jest typ nadwozia charakteryzujący się wydłużoną tylną częścią poświęconą na bagażnik. W przeciwieństwie od typu hatchback, wysokość kabiny w aucie kombi nie minimalizuje się, gdy patrzymy w kierunku jej koło zamachowe.
Definicja Końcówki Wtryskiwacza:
Co to jest To jest obiekt wtryskiwacza do którego montuje się otwory wylotowe wtryskiwacza. Dzięki końcówek wtryskiwacza może się odbywać dokładne kształtowanie strugi paliwa do cylindra koło zamachowe.

Czym jest Koło zamachowe znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: