Definicja Zamachowe Koło. Co znaczy jest pod blokiem silnika. Pełni ono bardzo istotną funkcję w.
koło zamachowe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zamachowe Koło

Co znaczy KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe umieszczone jest pod blokiem silnika. Pełni ono bardzo istotną funkcję w trakcie jego działania. Gdyby nie ten obiekt, to silnik nie byłby w stanie pracować na ogół, bo do obrotu wału korbowego dodawany jest tylko jeden suw pracy. Pozostałe takty wymagają siły z zewnątrz, której dostarcza właśnie ten obiekt. Przeważnie realizowany jest z żeliwa, przy zachowaniu odpowiedniej wagi i wytrzymałości na tarcie.istotna właściwością tej części jest wyważenie. Nawet łagodne odchyły i nierówności powodować mogą niespokojną pracę silnika, co w skutku odbiera jakikolwiek komfort jazdy.

Definicja Kolektor Wydechowy:
Co to jest Kolektor wydechowy jest obiekt odprowadzający spaliny z silnika do rury wydechowej. Producenci: Ajusa, Elring, Goetze koło zamachowe.
Definicja Kąt Grzbietowy (Rampowy):
Co to jest który ustala pochylenie dowolnej przeszkody terenowej, na którą może wjechać pojazd bez zaczepienia o jej krawędź dolną częścią podwozia. Ta rozmiar ma spore znaczenie w parametrach samochodów koło zamachowe.
Definicja Ksenonowe Światła:
Co to jest reflektorów, gdzie zamiast tradycyjnej żarówki z żarnikiem używany jest łuk świetlny. Dlatego uzyskiwane jest intensywne, jasne światło i poprawia się widoczność w trakcie jazdy w złych koło zamachowe.
Definicja Korektor Siły Hamowania (EBD):
Co to jest hamowania to jest urządzenie korygujące siłę hamowania w samochodach zaopatrzonych w mechanizm ABS. Rozdziela on siłę hamowania między poszczególne koła w zależności od obciążenia i warunków na koło zamachowe.

Czym jest Koło zamachowe znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: