Definicja Zamachowe Koło. Co znaczy jest pod blokiem silnika. Pełni ono bardzo istotną funkcję w.
zamachowe koło co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zamachowe Koło

Co znaczy KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe umieszczone jest pod blokiem silnika. Pełni ono bardzo istotną funkcję w trakcie jego działania. Gdyby nie ten obiekt, to silnik nie byłby w stanie pracować na ogół, bo do obrotu wału korbowego dodawany jest tylko jeden suw pracy. Pozostałe takty wymagają siły z zewnątrz, której dostarcza właśnie ten obiekt. Przeważnie realizowany jest z żeliwa, przy zachowaniu odpowiedniej wagi i wytrzymałości na tarcie.istotna właściwością tej części jest wyważenie. Nawet łagodne odchyły i nierówności powodować mogą niespokojną pracę silnika, co w skutku odbiera jakikolwiek komfort jazdy.

Definicja Kombi:
Co to jest typ nadwozia charakteryzujący się wydłużoną tylną częścią poświęconą na bagażnik. W przeciwieństwie od typu hatchback, wysokość kabiny w aucie kombi nie minimalizuje się, gdy patrzymy w kierunku jej koło zamachowe co to jest.
Definicja Katalizator:
Co to jest odpowiedzialne za neutralizowanie spalin, które wydalane są poprzez układ wydechowy. W jego obrębie związki trujące zawarte w spalinach ulegają dopalaniu albo innym reakcjom chemicznym tak, by w koło zamachowe definicja.
Definicja Komplet Sprzęgłowy:
Co to jest Docisk sprzęgła, łożysko sprzęgła i tarcze sprzęgła tworzą kompletny zbiór. Sprzęgło jest elementem układu napędowego, który przenosi okres obrotowy. Producenci: LUK koło zamachowe co znaczy.
Definicja Komora Spalania:
Co to jest przestrzeń umiejscowiona w silniku spalinowym, gdzie dzieje się spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej. W silniku tłokowym przestrzeń ta jest oddzielona tłokiem, głowicą i ściankami cylindra koło zamachowe słownik.

Czym jest Koło zamachowe znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: