Definicja Zamachowe Koło. Co znaczy jest pod blokiem silnika. Pełni ono bardzo istotną funkcję w.
koło zamachowe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zamachowe Koło

Co znaczy KOŁO ZAMACHOWE: Koło zamachowe umieszczone jest pod blokiem silnika. Pełni ono bardzo istotną funkcję w trakcie jego działania. Gdyby nie ten obiekt, to silnik nie byłby w stanie pracować na ogół, bo do obrotu wału korbowego dodawany jest tylko jeden suw pracy. Pozostałe takty wymagają siły z zewnątrz, której dostarcza właśnie ten obiekt. Przeważnie realizowany jest z żeliwa, przy zachowaniu odpowiedniej wagi i wytrzymałości na tarcie.istotna właściwością tej części jest wyważenie. Nawet łagodne odchyły i nierówności powodować mogą niespokojną pracę silnika, co w skutku odbiera jakikolwiek komfort jazdy.

Definicja Kolektor Wydechowy:
Co to jest Kolektor wydechowy jest obiekt odprowadzający spaliny z silnika do rury wydechowej. Producenci: Ajusa, Elring, Goetze koło zamachowe.
Definicja Kopułka Aparatu Zapłonowego:
Co to jest To jest część aparatu zapłonowego, który jest odpowiedzialny za powstawanie iskry. Kopułka aparatu zapłonowego nazywana jest również główką rozdzielacza. Znajdują się tam styki koło zamachowe.
Definicja Komplet Sprzęgłowy:
Co to jest Docisk sprzęgła, łożysko sprzęgła i tarcze sprzęgła tworzą kompletny zbiór. Sprzęgło jest elementem układu napędowego, który przenosi okres obrotowy. Producenci: LUK koło zamachowe.
Definicja Kolumna McPhersona:
Co to jest zawieszenia, gdzie amortyzator pełni w tym samym czasie dwie role: tłumiącą i kierującą. Po raz pierwszy tego rodzaju konstrukcja została zastosowana w 1951 roku w samochodzie Ford Consul koło zamachowe.

Czym jest Koło zamachowe znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: