Do czego Kombi. Co znaczy nadwozia charakteryzujący się wydłużoną tylną częścią poświęconą na.
kombi co to jest

Czy przydatne?

Kombi w samochodzie

Co znaczy KOMBI: To jest dwubryłowy typ nadwozia charakteryzujący się wydłużoną tylną częścią poświęconą na bagażnik. W przeciwieństwie od typu hatchback, wysokość kabiny w aucie kombi nie minimalizuje się, gdy patrzymy w kierunku jej końca. Auto tego typu zaopatrzony jest w nieparzystą liczbę drzwi. Spora, tylna klapa bagażnika otwierana uchylnie do góry, traktowana jest właśnie jako trzecie albo piąte drzwi. W nie wszystkich modelach można spotkać rozwiązanie, które dzieli dodatkowo tylną klapę na dwie części. Dlatego można na przykład otworzyć samą tylną szybę, która pomaga włożyć dodatkowy ładunek do zapakowanego do pełna bagażnika. Auto typu kombi pozwala przewozić sporą liczba bagażu, z racji na sporą wysokość tylnej części ładunkowej.

Co znaczy Kondensator:
Porównanie obiekt układu elektrycznego. Służy do zbierania ładunku elektrycznego we wszystkich typach układów elektrycznych. Kondensator zbudowany jest z dwóch przewodników między którymi znajduje się kombi co znaczy.
Krzyżówka Klocki Hamulcowe:
Dlaczego jest obiekt hamujący w hamulcu klockowym. Klocki działają przez dociskanie do obwodu koła. W układzie hamulcowym może występować jeden albo dwa klocki hamulcowe. Producenci: Bosch, Delphi, Ferodo kombi krzyżówka.
Co to jest Kolektor Wydechowy:
Jak lepiej Kolektor wydechowy jest obiekt odprowadzający spaliny z silnika do rury wydechowej. Producenci: Ajusa, Elring, Goetze kombi co to jest.
Słownik Kąt Natarcia:
Kiedy To jest kąt nachylenia podjazdu, na które dany pojazd może wjechać bez ocierania się albo uderzania o podłoże elementami podwozia albo nadwozia przed przednimi kołami kombi słownik.

Do czego służy Kombi w samochodzie Jak działa K .

  • Dodano:
  • Autor: