Definicja Kombi. Co znaczy nadwozia charakteryzujący się wydłużoną tylną częścią poświęconą na.
kombi co to jest

Czy przydatne?

Definicja Kombi

Co znaczy KOMBI: To jest dwubryłowy typ nadwozia charakteryzujący się wydłużoną tylną częścią poświęconą na bagażnik. W przeciwieństwie od typu hatchback, wysokość kabiny w aucie kombi nie minimalizuje się, gdy patrzymy w kierunku jej końca. Auto tego typu zaopatrzony jest w nieparzystą liczbę drzwi. Spora, tylna klapa bagażnika otwierana uchylnie do góry, traktowana jest właśnie jako trzecie albo piąte drzwi. W nie wszystkich modelach można spotkać rozwiązanie, które dzieli dodatkowo tylną klapę na dwie części. Dlatego można na przykład otworzyć samą tylną szybę, która pomaga włożyć dodatkowy ładunek do zapakowanego do pełna bagażnika. Auto typu kombi pozwala przewozić sporą liczba bagażu, z racji na sporą wysokość tylnej części ładunkowej.

Definicja Kąt Natarcia:
Co to jest To jest kąt nachylenia podjazdu, na które dany pojazd może wjechać bez ocierania się albo uderzania o podłoże elementami podwozia albo nadwozia przed przednimi kołami kombi.
Definicja Koło Zamachowe:
Co to jest umieszczone jest pod blokiem silnika. Pełni ono bardzo istotną funkcję w trakcie jego działania. Gdyby nie ten obiekt, to silnik nie byłby w stanie pracować na ogół, bo do obrotu wału korbowego kombi.
Definicja Ksenonowe Światła:
Co to jest reflektorów, gdzie zamiast tradycyjnej żarówki z żarnikiem używany jest łuk świetlny. Dlatego uzyskiwane jest intensywne, jasne światło i poprawia się widoczność w trakcie jazdy w złych kombi.
Definicja Kolumna McPhersona:
Co to jest zawieszenia, gdzie amortyzator pełni w tym samym czasie dwie role: tłumiącą i kierującą. Po raz pierwszy tego rodzaju konstrukcja została zastosowana w 1951 roku w samochodzie Ford Consul kombi.

Czym jest Kombi znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: