Definicja Kombi. Co znaczy nadwozia charakteryzujący się wydłużoną tylną częścią poświęconą na.
kombi co to jest

Czy przydatne?

Definicja Kombi

Co znaczy KOMBI: To jest dwubryłowy typ nadwozia charakteryzujący się wydłużoną tylną częścią poświęconą na bagażnik. W przeciwieństwie od typu hatchback, wysokość kabiny w aucie kombi nie minimalizuje się, gdy patrzymy w kierunku jej końca. Auto tego typu zaopatrzony jest w nieparzystą liczbę drzwi. Spora, tylna klapa bagażnika otwierana uchylnie do góry, traktowana jest właśnie jako trzecie albo piąte drzwi. W nie wszystkich modelach można spotkać rozwiązanie, które dzieli dodatkowo tylną klapę na dwie części. Dlatego można na przykład otworzyć samą tylną szybę, która pomaga włożyć dodatkowy ładunek do zapakowanego do pełna bagażnika. Auto typu kombi pozwala przewozić sporą liczba bagażu, z racji na sporą wysokość tylnej części ładunkowej.

Definicja Kąt Natarcia:
Co to jest To jest kąt nachylenia podjazdu, na które dany pojazd może wjechać bez ocierania się albo uderzania o podłoże elementami podwozia albo nadwozia przed przednimi kołami kombi co to jest.
Definicja Końcówki Wtryskiwacza:
Co to jest To jest obiekt wtryskiwacza do którego montuje się otwory wylotowe wtryskiwacza. Dzięki końcówek wtryskiwacza może się odbywać dokładne kształtowanie strugi paliwa do cylindra kombi definicja.
Definicja Klocki Hamulcowe:
Co to jest jest obiekt hamujący w hamulcu klockowym. Klocki działają przez dociskanie do obwodu koła. W układzie hamulcowym może występować jeden albo dwa klocki hamulcowe. Producenci: Bosch, Delphi, Ferodo kombi co znaczy.
Definicja Komplet Rozrządu:
Co to jest mechanizmem rozrządu. Ma on za zadanie sterować urządzeniami doprowadzającymi ładunek do silnika i usunięcie z niego spalin przez otwieranie i zamykanie zaworów w silniku. Rozróżniamy rozrząd w kombi słownik.

Czym jest Kombi znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: