Do czego Spalania Komora. Co znaczy umiejscowiona w silniku spalinowym, gdzie dzieje się spalanie.
spalania komora co to jest

Czy przydatne?

Spalania Komora w samochodzie

Co znaczy KOMORA SPALANIA: Szczególna przestrzeń umiejscowiona w silniku spalinowym, gdzie dzieje się spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej. W silniku tłokowym przestrzeń ta jest oddzielona tłokiem, głowicą i ściankami cylindra. Konstrukcja takiej komory zależy w pierwszej kolejności od metody zapłonu mieszanki. Dla przykładu komora spalania w silniku posiadającym zapłon iskrowy posiada małą powierzchnię ścian, tak tak aby płomień przebywał jak najkrótszą drogę, rozprzestrzeniając się od świecy zapłonowej aż do końcowych punktów komory i mógł utworzyć odpowiednie zawirowanie czynnika roboczego, który odpowiada za szybkie spalanie mieszanki. Drugim rodzajem jest komora spalania z zapłonem samoczynnym, która posiada kształt dopasowany do zamontowanego wtrysku paliwa i przebiegu strumienia.

Co znaczy Korek:
Porównanie zbiornika. W zależności od rodzaju cieczy jaka znajduje się w zbiorniku korek może nieprzepuszczalny albo przepuszczalny. W samochodzie stosuje się na przykład korek od wlewu paliwa, chłodnicy, płynu komora spalania co znaczy.
Krzyżówka Ksenonowe Światła:
Dlaczego reflektorów, gdzie zamiast tradycyjnej żarówki z żarnikiem używany jest łuk świetlny. Dlatego uzyskiwane jest intensywne, jasne światło i poprawia się widoczność w trakcie jazdy w złych komora spalania krzyżówka.
Co to jest Kołpak:
Jak lepiej obiekt koła wykonany z metalu albo tworzyw sztucznych. Jest mocowany dzięki śrub albo zaczepów do felgi. Kołpak chroni felgę i pozostałe przedmioty koła przed zabrudzeniami i uszkodzeniami komora spalania co to jest.
Słownik Kondensator:
Kiedy obiekt układu elektrycznego. Służy do zbierania ładunku elektrycznego we wszystkich typach układów elektrycznych. Kondensator zbudowany jest z dwóch przewodników między którymi znajduje się komora spalania słownik.

Do czego służy Komora spalania w samochodzie Jak działa K .

  • Dodano:
  • Autor: