Definicja Wtryskiwacza Końcówki. Co znaczy do którego montuje się otwory wylotowe wtryskiwacza.
końcówki wtryskiwacza co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wtryskiwacza Końcówki

Co znaczy KOŃCÓWKI WTRYSKIWACZA: To jest obiekt wtryskiwacza do którego montuje się otwory wylotowe wtryskiwacza. Dzięki końcówek wtryskiwacza może się odbywać dokładne kształtowanie strugi paliwa do cylindra.

Definicja Klocki Hamulcowe:
Co to jest jest obiekt hamujący w hamulcu klockowym. Klocki działają przez dociskanie do obwodu koła. W układzie hamulcowym może występować jeden albo dwa klocki hamulcowe. Producenci: Bosch, Delphi, Ferodo końcówki wtryskiwacza.
Definicja Korektor Siły Hamowania (EBD):
Co to jest hamowania to jest urządzenie korygujące siłę hamowania w samochodach zaopatrzonych w mechanizm ABS. Rozdziela on siłę hamowania między poszczególne koła w zależności od obciążenia i warunków na końcówki wtryskiwacza.
Definicja Komora Spalania:
Co to jest przestrzeń umiejscowiona w silniku spalinowym, gdzie dzieje się spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej. W silniku tłokowym przestrzeń ta jest oddzielona tłokiem, głowicą i ściankami cylindra końcówki wtryskiwacza.
Definicja Kąt Grzbietowy (Rampowy):
Co to jest który ustala pochylenie dowolnej przeszkody terenowej, na którą może wjechać pojazd bez zaczepienia o jej krawędź dolną częścią podwozia. Ta rozmiar ma spore znaczenie w parametrach samochodów końcówki wtryskiwacza.

Czym jest Końcówki wtryskiwacza znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: