Do czego Wtryskiwacza Końcówki. Co znaczy do którego montuje się otwory wylotowe wtryskiwacza.
wtryskiwacza końcówki co to jest

Czy przydatne?

Wtryskiwacza Końcówki w samochodzie

Co znaczy KOŃCÓWKI WTRYSKIWACZA: To jest obiekt wtryskiwacza do którego montuje się otwory wylotowe wtryskiwacza. Dzięki końcówek wtryskiwacza może się odbywać dokładne kształtowanie strugi paliwa do cylindra.

Co znaczy Koło Zamachowe:
Porównanie umieszczone jest pod blokiem silnika. Pełni ono bardzo istotną funkcję w trakcie jego działania. Gdyby nie ten obiekt, to silnik nie byłby w stanie pracować na ogół, bo do obrotu wału korbowego końcówki wtryskiwacza co znaczy.
Krzyżówka Kopułka Aparatu Zapłonowego:
Dlaczego To jest część aparatu zapłonowego, który jest odpowiedzialny za powstawanie iskry. Kopułka aparatu zapłonowego nazywana jest również główką rozdzielacza. Znajdują się tam styki końcówki wtryskiwacza krzyżówka.
Co to jest Komplet Sprzęgłowy:
Jak lepiej Docisk sprzęgła, łożysko sprzęgła i tarcze sprzęgła tworzą kompletny zbiór. Sprzęgło jest elementem układu napędowego, który przenosi okres obrotowy. Producenci: LUK końcówki wtryskiwacza co to jest.
Słownik Komora Spalania:
Kiedy przestrzeń umiejscowiona w silniku spalinowym, gdzie dzieje się spalanie mieszanki paliwowo-powietrznej. W silniku tłokowym przestrzeń ta jest oddzielona tłokiem, głowicą i ściankami cylindra końcówki wtryskiwacza słownik.

Do czego służy Końcówki wtryskiwacza w samochodzie Jak działa K .

  • Dodano:
  • Autor: