Definicja Wtryskiwacza Końcówki. Co znaczy do którego montuje się otwory wylotowe wtryskiwacza.
końcówki wtryskiwacza co to jest

Czy przydatne?

Definicja Wtryskiwacza Końcówki

Co znaczy KOŃCÓWKI WTRYSKIWACZA: To jest obiekt wtryskiwacza do którego montuje się otwory wylotowe wtryskiwacza. Dzięki końcówek wtryskiwacza może się odbywać dokładne kształtowanie strugi paliwa do cylindra.

Definicja Kołpak:
Co to jest obiekt koła wykonany z metalu albo tworzyw sztucznych. Jest mocowany dzięki śrub albo zaczepów do felgi. Kołpak chroni felgę i pozostałe przedmioty koła przed zabrudzeniami i uszkodzeniami końcówki wtryskiwacza.
Definicja Kolumna Kierownicy:
Co to jest układu kierowniczego. Kolumna kierownicy służy do przeniesienia momentu obrotowego z koła kierownicy na układ kierowniczy. Kolumna kierownicy w najprostszym wydaniu może być prostą rurą połączoną z końcówki wtryskiwacza.
Definicja Kolumna McPhersona:
Co to jest zawieszenia, gdzie amortyzator pełni w tym samym czasie dwie role: tłumiącą i kierującą. Po raz pierwszy tego rodzaju konstrukcja została zastosowana w 1951 roku w samochodzie Ford Consul końcówki wtryskiwacza.
Definicja Kąt Grzbietowy (Rampowy):
Co to jest który ustala pochylenie dowolnej przeszkody terenowej, na którą może wjechać pojazd bez zaczepienia o jej krawędź dolną częścią podwozia. Ta rozmiar ma spore znaczenie w parametrach samochodów końcówki wtryskiwacza.

Czym jest Końcówki wtryskiwacza znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: