Definicja Zapłonowego Aparatu Kopułka. Co znaczy zapłonowego, który jest odpowiedzialny za.
kopułka aparatu zapłonowego co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zapłonowego Aparatu Kopułka

Co znaczy KOPUŁKA APARATU ZAPŁONOWEGO: To jest część aparatu zapłonowego, który jest odpowiedzialny za powstawanie iskry. Kopułka aparatu zapłonowego nazywana jest również główką rozdzielacza. Znajdują się tam styki.

Definicja Kolumna Kierownicy:
Co to jest układu kierowniczego. Kolumna kierownicy służy do przeniesienia momentu obrotowego z koła kierownicy na układ kierowniczy. Kolumna kierownicy w najprostszym wydaniu może być prostą rurą połączoną z kopułka aparatu zapłonowego.
Definicja Kolektor Wydechowy:
Co to jest Kolektor wydechowy jest obiekt odprowadzający spaliny z silnika do rury wydechowej. Producenci: Ajusa, Elring, Goetze kopułka aparatu zapłonowego.
Definicja Klamki:
Co to jest Klamki to ruchome rączki umieszczone na drzwiach w okolicach zamku. Klamka służy do otwierania i zamykania drzwi. Jest przeważnie z metalu albo plastiku kopułka aparatu zapłonowego.
Definicja Katalizator:
Co to jest odpowiedzialne za neutralizowanie spalin, które wydalane są poprzez układ wydechowy. W jego obrębie związki trujące zawarte w spalinach ulegają dopalaniu albo innym reakcjom chemicznym tak, by w kopułka aparatu zapłonowego.

Czym jest Kopułka aparatu zapłonowego znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: