Definicja Światła Ksenonowe. Co znaczy reflektorów, gdzie zamiast tradycyjnej żarówki z żarnikiem.
ksenonowe światła co to jest

Czy przydatne?

Definicja Światła Ksenonowe

Co znaczy KSENONOWE ŚWIATŁA: To jest nowy rodzaj reflektorów, gdzie zamiast tradycyjnej żarówki z żarnikiem używany jest łuk świetlny. Dlatego uzyskiwane jest intensywne, jasne światło i poprawia się widoczność w trakcie jazdy w złych uwarunkowaniach. W razie stosowania tego rodzaju oświetlenia natężenie światła jest podwójnie wyższe, w porównaniu z konwencjonalnymi lampami. Działanie reflektorów ksenonowych opiera się na zastosowaniu zjonizowanego gazu, dzięki któremu zużywa się mniej energii, a co za tym idzie można uzyskać większą żywotność lamp.Lampy ksenonowe zaopatrzone są w szczególne soczewki projekcyjne, by pojazdy nadjeżdżające z przeciwka nie były oślepiane, a wiązka światła padała bezpośrednio na drogę. Bardzo regularnie w module lampy montowany jest mechanizm pozycjonujący nachylenie lamp w zależności od obciążenia i położenia pojazdu.

Definicja Koło Zamachowe:
Co to jest umieszczone jest pod blokiem silnika. Pełni ono bardzo istotną funkcję w trakcie jego działania. Gdyby nie ten obiekt, to silnik nie byłby w stanie pracować na ogół, bo do obrotu wału korbowego ksenonowe światła.
Definicja Kąt Zejścia:
Co to jest nachylenia zbocza, z którego pojazd może swobodnie zjechać po pokonaniu przeszkody, bez ocierania się albo zawadzania o podłoże najniższymi elementami nadwozia albo podwozia za kołami tylnymi ksenonowe światła.
Definicja Klamki:
Co to jest Klamki to ruchome rączki umieszczone na drzwiach w okolicach zamku. Klamka służy do otwierania i zamykania drzwi. Jest przeważnie z metalu albo plastiku ksenonowe światła.
Definicja Korek:
Co to jest zbiornika. W zależności od rodzaju cieczy jaka znajduje się w zbiorniku korek może nieprzepuszczalny albo przepuszczalny. W samochodzie stosuje się na przykład korek od wlewu paliwa, chłodnicy, płynu ksenonowe światła.

Czym jest Ksenonowe światła znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: