Definicja Światła Ksenonowe. Co znaczy reflektorów, gdzie zamiast tradycyjnej żarówki z żarnikiem.
ksenonowe światła co to jest

Czy przydatne?

Definicja Światła Ksenonowe

Co znaczy KSENONOWE ŚWIATŁA: To jest nowy rodzaj reflektorów, gdzie zamiast tradycyjnej żarówki z żarnikiem używany jest łuk świetlny. Dlatego uzyskiwane jest intensywne, jasne światło i poprawia się widoczność w trakcie jazdy w złych uwarunkowaniach. W razie stosowania tego rodzaju oświetlenia natężenie światła jest podwójnie wyższe, w porównaniu z konwencjonalnymi lampami. Działanie reflektorów ksenonowych opiera się na zastosowaniu zjonizowanego gazu, dzięki któremu zużywa się mniej energii, a co za tym idzie można uzyskać większą żywotność lamp.Lampy ksenonowe zaopatrzone są w szczególne soczewki projekcyjne, by pojazdy nadjeżdżające z przeciwka nie były oślepiane, a wiązka światła padała bezpośrednio na drogę. Bardzo regularnie w module lampy montowany jest mechanizm pozycjonujący nachylenie lamp w zależności od obciążenia i położenia pojazdu.

Definicja Kombi:
Co to jest typ nadwozia charakteryzujący się wydłużoną tylną częścią poświęconą na bagażnik. W przeciwieństwie od typu hatchback, wysokość kabiny w aucie kombi nie minimalizuje się, gdy patrzymy w kierunku jej ksenonowe światła.
Definicja Komplet Sprzęgłowy:
Co to jest Docisk sprzęgła, łożysko sprzęgła i tarcze sprzęgła tworzą kompletny zbiór. Sprzęgło jest elementem układu napędowego, który przenosi okres obrotowy. Producenci: LUK ksenonowe światła.
Definicja Kąt Zejścia:
Co to jest nachylenia zbocza, z którego pojazd może swobodnie zjechać po pokonaniu przeszkody, bez ocierania się albo zawadzania o podłoże najniższymi elementami nadwozia albo podwozia za kołami tylnymi ksenonowe światła.
Definicja Kopułka Aparatu Zapłonowego:
Co to jest To jest część aparatu zapłonowego, który jest odpowiedzialny za powstawanie iskry. Kopułka aparatu zapłonowego nazywana jest również główką rozdzielacza. Znajdują się tam styki ksenonowe światła.

Czym jest Ksenonowe światła znaczenie w Słownik na K .

  • Dodano:
  • Autor: