Definicja Rozrządu Pas Łańcuch. Co znaczy eksploatacyjnych silnika, który musi podlegać ścisłej.
łańcuch/pas rozrządu co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rozrządu Pas Łańcuch

Co znaczy ŁAŃCUCH/PAS ROZRZĄDU: Jeden z głownych przedmiotów eksploatacyjnych silnika, który musi podlegać ścisłej kontroli. Jest odpowiedzialny za przekazanie napędu z wału korbowego na wałki rozrządu sterujące zaworami. Producenci: Bosch, Gates.

Definicja Lampy Tylne:
Co to jest Lampa tylna to jest obiekt oświetlenia samochodu. Występują one po obu skrajnych stronach tyłu samochodu. W skład lampy tylnej wchodzi zespolony klosz lampy i żarówki łańcuch/pas rozrządu.
Definicja Listwy Boczne:
Co to jest To są przedmioty nadwozia samochodu. Wykonane przeważnie z plastiku, mogą być pomalowane w kolorze nadwozia albo pokryte chromem. Spełniają w pierwszej kolejności rolę ochronną, lecz również ozdobną łańcuch/pas rozrządu.
Definicja Łącznik Drążków:
Co to jest Obiekt odpowiedzialny za prawidłowe działanie stabilizatorów. Występuje na osi przedniej i tylnej pojazdu. Łączy końcówki drążka stabilizatora z nadwoziem. Producenci: Sidem, Mopar łańcuch/pas rozrządu.
Definicja Łańcuch Rozrządu:
Co to jest odpowiedzialny za napędzanie rozrządu. Jest on bardziej niezawodny niż w razie rozrządów napędzanych paskiem. W nowych silnikach łańcuch rozrządu pracuje w specjalnej, zamkniętej obudowie, gdzie łańcuch/pas rozrządu.

Czym jest Łańcuch/Pas rozrządu znaczenie w Słownik na L .

  • Dodano:
  • Autor: