Definicja Rozrządu Pas Łańcuch. Co znaczy eksploatacyjnych silnika, który musi podlegać ścisłej.
łańcuch/pas rozrządu co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rozrządu Pas Łańcuch

Co znaczy ŁAŃCUCH/PAS ROZRZĄDU: Jeden z głownych przedmiotów eksploatacyjnych silnika, który musi podlegać ścisłej kontroli. Jest odpowiedzialny za przekazanie napędu z wału korbowego na wałki rozrządu sterujące zaworami. Producenci: Bosch, Gates.

Definicja Łożyska Koła:
Co to jest Część w kształcie pierścienia połączona z piastą koła. Zapewnia zgodne toczenie kół. Producenci: SKF, Egon łańcuch/pas rozrządu.
Definicja Łańcuch Napędu Pompy Olejowej:
Co to jest napędzający pompę olejową. Pompa olejowa to urządzenie przenoszące olej dzięki łopatek obracającego się rotora. Zadaniem pompy jest wytworzenie ciśnienia o odpowiedniej wartości, by układ mógł łańcuch/pas rozrządu.
Definicja Łącznik Drążków:
Co to jest Obiekt odpowiedzialny za prawidłowe działanie stabilizatorów. Występuje na osi przedniej i tylnej pojazdu. Łączy końcówki drążka stabilizatora z nadwoziem. Producenci: Sidem, Mopar łańcuch/pas rozrządu.
Definicja Lusterka:
Co to jest Optyczny obiekt wchodzący w skład wyposażenia samochodu. Można wyróżnić dwa rodzaje lusterek: zewnętrzne i wewnętrzne. Z wyjątkiem rodzaju lusterko złożona jest z obudowy i szkła lustrzanego łańcuch/pas rozrządu.

Czym jest Łańcuch/Pas rozrządu znaczenie w Słownik na L .

  • Dodano:
  • Autor: