Definicja Rozrządu Łańcuch. Co znaczy za napędzanie rozrządu. Jest on bardziej niezawodny niż w.
łańcuch rozrządu co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rozrządu Łańcuch

Co znaczy ŁAŃCUCH ROZRZĄDU: To jest obiekt odpowiedzialny za napędzanie rozrządu. Jest on bardziej niezawodny niż w razie rozrządów napędzanych paskiem. W nowych silnikach łańcuch rozrządu pracuje w specjalnej, zamkniętej obudowie, gdzie dzieje się smarowanie dzięki oleju silnikowego. Z jednej albo dwóch stron łańcucha są umieszczone ślizgi napinaczy hydraulicznych. Ich zadaniem jest napinanie łańcucha, kompensując jego wydłużenie. Zapobiegają drganiom i wytwarzaniu hałasu. Trwałość łańcucha jest równa trwałości napinacza, a więc ok. 200-300 tys. kilometrów przebiegu. Są jednak jednostki gdzie zmiana łańcucha jest polecana częściej.Producenci: TRW, Sachs, Febi Bilstein.

Definicja Łącznik Drążków:
Co to jest Obiekt odpowiedzialny za prawidłowe działanie stabilizatorów. Występuje na osi przedniej i tylnej pojazdu. Łączy końcówki drążka stabilizatora z nadwoziem. Producenci: Sidem, Mopar łańcuch rozrządu.
Definicja LSD:
Co to jest Differential, system różnicowy ze powiększonym tarciem wewnętrznym. Jego kluczowym zadaniem jest zapobieganie poślizgowi kół w trakcie jazdy na bardzo śliskich nawierzchniach. Układ LSD w swojej łańcuch rozrządu.
Definicja Lampa Przeciwmgielna:
Co to jest przeciwmgielna to jest dodatkowy reflektor montowany z przodu i z tyłu pojazdu. Obiekt ten jest używany w trakcie jazdy we mgle i ograniczonej widoczności. W skład lampy przeciwmgielnej wchodzi klosz łańcuch rozrządu.
Definicja LPG:
Co to jest jako źródło zasilania silników benzynowych, zarówno gaźnikowych jak i z jedno i wielopunktowymi układami wtryskowymi. Gaz LPG jest mieszaniną propanu i butanu. Pasuje bardzo dobrze do zasilania łańcuch rozrządu.

Czym jest Łańcuch rozrządu znaczenie w Słownik na L .

  • Dodano:
  • Autor: