Definicja Lsd. Co znaczy system różnicowy ze powiększonym tarciem wewnętrznym. Jego kluczowym.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Lsd

Co znaczy LSD: Limited Slip Differential, system różnicowy ze powiększonym tarciem wewnętrznym. Jego kluczowym zadaniem jest zapobieganie poślizgowi kół w trakcie jazdy na bardzo śliskich nawierzchniach. Układ LSD w swojej konstrukcji przypomina ulepszony dyferencjał otwarty. Zasadniczym elementem, który go jednak odznacza, to wykorzystanie kilku sprzęgiełek pomiędzy kołami zębatymi a klatką dyferencjału. Gdy jedno z kół straci przyczepność, to jedno ze sprzęgieł rozpoczyna przeciwdziałać temu własną siłą tarcia. W tym samym czasie drugie koło otrzymuje moc.Układ ten może się sprawdzić w trakcie niewiele wymagających sytuacji, chociaż nie będzie się on nadawał do ekstremalnych zastosowań, takich jak jazda w górach.

Definicja Łącznik Drążków:
Co to jest Obiekt odpowiedzialny za prawidłowe działanie stabilizatorów. Występuje na osi przedniej i tylnej pojazdu. Łączy końcówki drążka stabilizatora z nadwoziem. Producenci: Sidem, Mopar lsd.
Definicja Linka Prędkościomierza:
Co to jest Obiekt złączający system prędkościomierza z tablicą prędkościomierza na desce rozdzielczej lsd.
Definicja Łańcuch/Pas Rozrządu:
Co to jest przedmiotów eksploatacyjnych silnika, który musi podlegać ścisłej kontroli. Jest odpowiedzialny za przekazanie napędu z wału korbowego na wałki rozrządu sterujące zaworami. Producenci: Bosch, Gates lsd.
Definicja Łożysko Pilotujące:
Co to jest Łożysko pilotujące podtrzymuje wałek sprzęgłowy i zmniejsza jego drgania. Producenci: LUK, Sachs lsd.

Czym jest LSD znaczenie w Słownik na L .

  • Dodano:
  • Autor: