Definicja Lsd. Co znaczy system różnicowy ze powiększonym tarciem wewnętrznym. Jego kluczowym.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Lsd

Co znaczy LSD: Limited Slip Differential, system różnicowy ze powiększonym tarciem wewnętrznym. Jego kluczowym zadaniem jest zapobieganie poślizgowi kół w trakcie jazdy na bardzo śliskich nawierzchniach. Układ LSD w swojej konstrukcji przypomina ulepszony dyferencjał otwarty. Zasadniczym elementem, który go jednak odznacza, to wykorzystanie kilku sprzęgiełek pomiędzy kołami zębatymi a klatką dyferencjału. Gdy jedno z kół straci przyczepność, to jedno ze sprzęgieł rozpoczyna przeciwdziałać temu własną siłą tarcia. W tym samym czasie drugie koło otrzymuje moc.Układ ten może się sprawdzić w trakcie niewiele wymagających sytuacji, chociaż nie będzie się on nadawał do ekstremalnych zastosowań, takich jak jazda w górach.

Definicja Liczba Oktanowa:
Co to jest określający jakość paliwa stosowanego do zasilania silnika samochodowego. Dokładniej chodzi o odporność paliwa na trudne warunki. tak aby silnik był w stanie dostarczyć odpowiednich osiągów lsd.
Definicja Lusterka:
Co to jest Optyczny obiekt wchodzący w skład wyposażenia samochodu. Można wyróżnić dwa rodzaje lusterek: zewnętrzne i wewnętrzne. Z wyjątkiem rodzaju lusterko złożona jest z obudowy i szkła lustrzanego lsd.
Definicja Lampy Tylne:
Co to jest Lampa tylna to jest obiekt oświetlenia samochodu. Występują one po obu skrajnych stronach tyłu samochodu. W skład lampy tylnej wchodzi zespolony klosz lampy i żarówki lsd.
Definicja Łożysko Pilotujące:
Co to jest Łożysko pilotujące podtrzymuje wałek sprzęgłowy i zmniejsza jego drgania. Producenci: LUK, Sachs lsd.

Czym jest LSD znaczenie w Słownik na L .

  • Dodano:
  • Autor: