Do czego Nieresorowana Masa. Co znaczy fragmentów zawieszenia i innych części, które poruszają się.
nieresorowana masa co to jest

Czy przydatne?

Nieresorowana Masa w samochodzie

Co znaczy MASA NIERESOROWANA: Masa opon, felg, hamulców, fragmentów zawieszenia i innych części, które poruszają się w osi pionowej wraz z kołami. W typowym samochodzie nieresorowane jest około 15% jego całkowitej masy.

Co znaczy Moment Obrotowy:
Porównanie wartości siły, która pochodzi od ciśnienia gazów działających na tłok, a również długości wykorbienia wału korbowego. Jednostką momentu obrotowego jest Nm, niutonometr. To jest wyznacznik określający masa nieresorowana co znaczy.
Krzyżówka Minivan:
Dlaczego samochodzie osobowym (jedno, a czasami dwubryłowy), charakteryzujący się wielozadaniowością. Nazwa pochodzi z angielskiego słowa van, które znaczy auto dostawczy. Minivany podzielone są dodatkowo na masa nieresorowana krzyżówka.
Co to jest Multitronic:
Jak lepiej bezstopniowa skrzynia biegów. Nie posiada określonych biegów i w całym zakresie obrotów silnika przekazuje na koła max. okres obrotowy. Stalowy łańcuch w skrzyni przenosi okres napędowy do tak zwany masa nieresorowana co to jest.
Słownik MSR:
Kiedy Regulation, mechanizm optymalizacji przyczepności w trakcie hamowania silnikiem. Klasyfikacja momentu hamującego silnika jest jedną z funkcji sterownika ABS. Zapobiega ona blokowaniu kół napędowych masa nieresorowana słownik.

Do czego służy Masa nieresorowana w samochodzie Jak działa M .

  • Dodano:
  • Autor: