Definicja Oleju Poziomu Miernik. Co znaczy Rodzaj długiego miernika wskazującego poziom ilości.
miernik poziomu oleju co to jest

Czy przydatne?

Definicja Oleju Poziomu Miernik

Co znaczy MIERNIK POZIOMU OLEJU: Odmiennie "bagnet". Rodzaj długiego miernika wskazującego poziom ilości oleju w silniku. W nie wszystkich konstrukcjach stosuje się już elektroniczne mierniki poziomu oleju. Producenci: HANS PRIES, CZM.

Definicja MPV:
Co to jest Vehicle, segment samochodów posiadających zwiększoną objętość wnętrza dla pasażerów i bagażu. Bardzo regularnie określane są również mianem minivanów. Samochody te posiadają zwiększone, wyższe miernik poziomu oleju.
Definicja MIEV:
Co to jest motor Electric Vehicle. To jest nowoczesna technologia przygotowana poprzez japońskiego producenta samochodów, która bazuje na wyposażeniu samochodu w elektryczne silniki montowane bezpośrednio w miernik poziomu oleju.
Definicja Multitronic:
Co to jest bezstopniowa skrzynia biegów. Nie posiada określonych biegów i w całym zakresie obrotów silnika przekazuje na koła max. okres obrotowy. Stalowy łańcuch w skrzyni przenosi okres napędowy do tak zwany miernik poziomu oleju.
Definicja Migacze Boczne:
Co to jest Elemet sygnalizacji świetlnej pojazdu. Kierunkowskazy umieszczone są po bokach auta. Przeważnie między przednimi nadkolami, a drzwiami pojazdu. Producenci: HELLA, AXO Scintex miernik poziomu oleju.

Czym jest Miernik poziomu oleju znaczenie w Słownik na M .

  • Dodano:
  • Autor: