Do czego Olejowa Miska. Co znaczy olej smarujący silnik. Umieszczony poniżej wału korbowego. W.
olejowa mka co to jest

Czy przydatne?

Olejowa Miska w samochodzie

Co znaczy MISKA OLEJOWA: Miska olejowa to zbiornik na olej smarujący silnik. Umieszczony poniżej wału korbowego. W autach przydzielonych do sportu wyczynowego stosuje się tak zwany suche miski olejowe. Producenci: HPR, Elring.

Co znaczy Moment Obrotowy:
Porównanie wartości siły, która pochodzi od ciśnienia gazów działających na tłok, a również długości wykorbienia wału korbowego. Jednostką momentu obrotowego jest Nm, niutonometr. To jest wyznacznik określający miska olejowa co znaczy.
Krzyżówka MPV:
Dlaczego Vehicle, segment samochodów posiadających zwiększoną objętość wnętrza dla pasażerów i bagażu. Bardzo regularnie określane są również mianem minivanów. Samochody te posiadają zwiększone, wyższe miska olejowa krzyżówka.
Co to jest Multitronic:
Jak lepiej bezstopniowa skrzynia biegów. Nie posiada określonych biegów i w całym zakresie obrotów silnika przekazuje na koła max. okres obrotowy. Stalowy łańcuch w skrzyni przenosi okres napędowy do tak zwany miska olejowa co to jest.
Słownik Manszety:
Kiedy Obiekt przegubu skrzyni biegów. Ich celem jest zapobieganie wyciekom i uszczelnianie przegubów osi. Producenci: FORSCH, Teknorot miska olejowa słownik.

Do czego służy Miska olejowa w samochodzie Jak działa M .

  • Dodano:
  • Autor: