Definicja Mpv. Co znaczy segment samochodów posiadających zwiększoną objętość wnętrza dla pasażerów.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Mpv

Co znaczy MPV: Multi Purpose Vehicle, segment samochodów posiadających zwiększoną objętość wnętrza dla pasażerów i bagażu. Bardzo regularnie określane są również mianem minivanów. Samochody te posiadają zwiększone, wyższe nadwozia niż w razie zwyczajnych samochodów osobowych, dzięki czemu mogą pomieścić więcej osób i bagażu w trakcie podróży. Ich długość nie przekracza przeważnie więcej niż 4,5 metra. Służą one przeważnie do przewozu 5-7 osób.

Definicja Multitronic:
Co to jest bezstopniowa skrzynia biegów. Nie posiada określonych biegów i w całym zakresie obrotów silnika przekazuje na koła max. okres obrotowy. Stalowy łańcuch w skrzyni przenosi okres napędowy do tak zwany mpv.
Definicja Migacze Przednie:
Co to jest świetlnej pojazdu. Kierunkowskazy umieszczone są z przodu i z tyłu samochodu. Zintegrowane z reflektorami/lampami samochodu bądź występujące niezależnie. Producenci: HELLA, AXO Scintex mpv.
Definicja Migacze Boczne:
Co to jest Elemet sygnalizacji świetlnej pojazdu. Kierunkowskazy umieszczone są po bokach auta. Przeważnie między przednimi nadkolami, a drzwiami pojazdu. Producenci: HELLA, AXO Scintex mpv.
Definicja MSV:
Co to jest Vechicle, wielozadaniowy auto sportowy. Kategoria stworzona poprzez producenta samochodów marki SEAT na potrzeby modelu Altea. Samochody należace do tego segmentu charakteryzuje obszerne wnętrze mpv.

Czym jest MPV znaczenie w Słownik na M .

  • Dodano:
  • Autor: