Definicja Mpv. Co znaczy segment samochodów posiadających zwiększoną objętość wnętrza dla pasażerów.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Mpv

Co znaczy MPV: Multi Purpose Vehicle, segment samochodów posiadających zwiększoną objętość wnętrza dla pasażerów i bagażu. Bardzo regularnie określane są również mianem minivanów. Samochody te posiadają zwiększone, wyższe nadwozia niż w razie zwyczajnych samochodów osobowych, dzięki czemu mogą pomieścić więcej osób i bagażu w trakcie podróży. Ich długość nie przekracza przeważnie więcej niż 4,5 metra. Służą one przeważnie do przewozu 5-7 osób.

Definicja Migacze Boczne:
Co to jest Elemet sygnalizacji świetlnej pojazdu. Kierunkowskazy umieszczone są po bokach auta. Przeważnie między przednimi nadkolami, a drzwiami pojazdu. Producenci: HELLA, AXO Scintex mpv.
Definicja MSR:
Co to jest Regulation, mechanizm optymalizacji przyczepności w trakcie hamowania silnikiem. Klasyfikacja momentu hamującego silnika jest jedną z funkcji sterownika ABS. Zapobiega ona blokowaniu kół napędowych mpv.
Definicja MSV:
Co to jest Vechicle, wielozadaniowy auto sportowy. Kategoria stworzona poprzez producenta samochodów marki SEAT na potrzeby modelu Altea. Samochody należace do tego segmentu charakteryzuje obszerne wnętrze mpv.
Definicja Masa Nieresorowana:
Co to jest Masa opon, felg, hamulców, fragmentów zawieszenia i innych części, które poruszają się w osi pionowej wraz z kołami. W typowym samochodzie nieresorowane jest około 15% jego całkowitej masy mpv.

Czym jest MPV znaczenie w Słownik na M .

  • Dodano:
  • Autor: