Definicja Mpv. Co znaczy segment samochodów posiadających zwiększoną objętość wnętrza dla pasażerów.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Mpv

Co znaczy MPV: Multi Purpose Vehicle, segment samochodów posiadających zwiększoną objętość wnętrza dla pasażerów i bagażu. Bardzo regularnie określane są również mianem minivanów. Samochody te posiadają zwiększone, wyższe nadwozia niż w razie zwyczajnych samochodów osobowych, dzięki czemu mogą pomieścić więcej osób i bagażu w trakcie podróży. Ich długość nie przekracza przeważnie więcej niż 4,5 metra. Służą one przeważnie do przewozu 5-7 osób.

Definicja Miernik Poziomu Oleju:
Co to jest bagnet". Rodzaj długiego miernika wskazującego poziom ilości oleju w silniku. W nie wszystkich konstrukcjach stosuje się już elektroniczne mierniki poziomu oleju. Producenci: HANS PRIES, CZM mpv.
Definicja Miska Olejowa:
Co to jest Miska olejowa to zbiornik na olej smarujący silnik. Umieszczony poniżej wału korbowego. W autach przydzielonych do sportu wyczynowego stosuje się tak zwany suche miski olejowe. Producenci: HPR, Elring mpv.
Definicja Moment Obrotowy:
Co to jest wartości siły, która pochodzi od ciśnienia gazów działających na tłok, a również długości wykorbienia wału korbowego. Jednostką momentu obrotowego jest Nm, niutonometr. To jest wyznacznik określający mpv.
Definicja Manszety:
Co to jest Obiekt przegubu skrzyni biegów. Ich celem jest zapobieganie wyciekom i uszczelnianie przegubów osi. Producenci: FORSCH, Teknorot mpv.

Czym jest MPV znaczenie w Słownik na M .

  • Dodano:
  • Autor: