Definicja Nadsterowność. Co znaczy do podsterowności. Przeważnie ujawnia się ono w trakcie.
nadsterowność co to jest

Czy przydatne?

Definicja Nadsterowność

Co znaczy NADSTEROWNOŚĆ: To jest zdarzenie przeciwne do podsterowności. Przeważnie ujawnia się ono w trakcie szybkiego pokonywania łuków. Wtedy także tył pojazdu charakteryzuje się skłonnością do straty przyczepności. Auto skręca wtedy bardziej, niż oczekiwałby od niego kierowca. W skrajnym momencie tył samochodu jest w stanie wyprzedzić własną przednią cześć. To jest wywołane położeniem środka napędu bliżej tyłu auta, bardziej niż środek ciężkości.w okresie takiego manewru istnieje bardzo spore prawdopodobieństwo, iż siły działające na auto spowodują, iż wykona on pełny obrót wokół swojej osi. By zapobiec występowaniu nadsterowności należy chwilowo zmniejszyć kąt skrętu kierownicy, tak by tył pojazdu mógł powrócić na właściwy tor jazdy.

Definicja Nagrzewnica Kabiny:
Co to jest Urządzenie grzewcze w samochodzie. Dzięki niemu możliwa jest zmiana temp. wewnątrz pojazdu. Producenci: Roltech, Secomat nadsterowność.
Definicja Nagar:
Co to jest zbierający się na ścianach komory spalania, denku tłoka i zaworach. Występuje on w silnikach spalinowych. Nagar złożona jest z żywicy, koksu i popiołu, które są spalonymi nie do końca cząsteczkami nadsterowność.
Definicja NAIAS:
Co to jest North American International Auto Show, międzynarodowe targi motoryzacyjne odbywające się każdego roku w amerykańskim Detroit nadsterowność.
Definicja Nadkola:
Co to jest Obiekt karoserii samochodu okalający koła pojazdu. Przeważnie wykonany z blachy albo plastiku. Również w formie nadkoli wewnętrznych. Producenci: INTER DAGNEX, Florimex nadsterowność.

Czym jest Nadsterowność znaczenie w Słownik na N .

  • Dodano:
  • Autor: