Definicja Nagar. Co znaczy ścianach komory spalania, denku tłoka i zaworach. Występuje on w.
nagar co to jest

Czy przydatne?

Definicja Nagar

Co znaczy NAGAR: Twardy osad zbierający się na ścianach komory spalania, denku tłoka i zaworach. Występuje on w silnikach spalinowych. Nagar złożona jest z żywicy, koksu i popiołu, które są spalonymi nie do końca cząsteczkami paliwa i oleju smarowego. Zbierający się nagar może się rozżarzyć w trakcie pracy silnika, a w jednostkach z zapłonem iskrowym, może być przyczyną przedwczesnego zapłonu mieszanki paliwowo-powietrznej. Jego nadmiar może wywołać pomniejszenie objętości komory spalania, co z powodu powodować będzie przyspieszenie zużycia silnika. Dodatkowo pogarsza on chłodzenie silnika. Skłonność paliwa i oleju smarowego do tworzenia nagaru można mierzyć dzięki liczby Conradsona.

Definicja Nagrzewnica Kabiny:
Co to jest Urządzenie grzewcze w samochodzie. Dzięki niemu możliwa jest zmiana temp. wewnątrz pojazdu. Producenci: Roltech, Secomat nagar.
Definicja NAIAS:
Co to jest North American International Auto Show, międzynarodowe targi motoryzacyjne odbywające się każdego roku w amerykańskim Detroit nagar.
Definicja Nadkola:
Co to jest Obiekt karoserii samochodu okalający koła pojazdu. Przeważnie wykonany z blachy albo plastiku. Również w formie nadkoli wewnętrznych. Producenci: INTER DAGNEX, Florimex nagar.
Definicja Napinacze Paska Klinowego:
Co to jest Przedmioty odpowiedzialne za zgodne napinanie paska klinowego. Część składowa tak zwany rolki napinacza. Producenci: Emes Bearing Co., SKF nagar.

Czym jest Nagar znaczenie w Słownik na N .

  • Dodano:
  • Autor: