Definicja Obd. Co znaczy mechanizm diagnostyki pokładowej), jego funkcją jest ciągłe monitorowanie.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Obd

Co znaczy OBD: On Board Diagnosis Mechanizm (mechanizm diagnostyki pokładowej), jego funkcją jest ciągłe monitorowanie parametrów zespołu napędowego w celu jak najmniejszego zanieczyszczania środowiska. Fundamentalnymi wymogami dla mechanizmu OBD II są: wykorzystywanie znormalizowanychzłącz diagnostycznych, takich samych kodów błędów, i sposobność lokalizowaniausterek przez wszystkie dostępne na rynku urządzenia diagnostyczne.

Definicja Opona Diagonalna:
Co to jest nitki warstw kordu sięgają do stopek, lecz są ułożone pod zmiennym kątem, który jest mniejszy od 90 stopni w relacje do linii środkowej bieżnika. Opona tego typu jest bardziej odporna na uszkodzenia obd.
Definicja Osłony Przekładni:
Co to jest Przedmioty chroniące wszelkiego rodzaju przekładnie - kierownicze, zmiany biegów, zębate. Wykonane przeważnie z plastiku bądź gumy. Producenci: Lemfoder, Febi Bilstein obd.
Definicja Osłona Przegubu:
Co to jest Elastyczne przedmioty ochronne przegubu. Chronią przed jego zabrudzeniem wodą i piachem utrzymując jego odpowiednie właściwości smarne. Producenci: KAGER, Febi Bilstein obd.
Definicja Olej Silnikowy:
Co to jest szczególnym przeznaczeniu, otrzymywany w procesie selektywnego oczyszczania. Wzbogacany jest dodatkami poprawiającymi właściwości smarujące tłoki silników spalinowych. Oleje silnikowe charakteryzują obd.

Czym jest OBD znaczenie w Słownik na O .

  • Dodano:
  • Autor: