Definicja Diagonalna Opona. Co znaczy warstw kordu sięgają do stopek, lecz są ułożone pod zmiennym.
opona diagonalna co to jest

Czy przydatne?

Definicja Diagonalna Opona

Co znaczy OPONA DIAGONALNA: Rodzaj opony, gdzie nitki warstw kordu sięgają do stopek, lecz są ułożone pod zmiennym kątem, który jest mniejszy od 90 stopni w relacje do linii środkowej bieżnika. Opona tego typu jest bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne i cichobieżna. Jednak w trakcie jazdy w zakrętach czoło bieżnika odkształca się, co minimalizuje powierzchnię przylegania do nawierzchni.

Definicja Odblaski:
Co to jest Przedmioty będące integralną częścią oświetlenia pojazdu. Odbijają światło i najczęściej wskazują krańce karoserii pojazdu. Producenci: Euroblask, Axo Scintex opona diagonalna.
Definicja Opona Radialna:
Co to jest nitki w warstwach kordu sięgają aż o stopek i są ułożone pod kątem prostym w relacji do linii środkowej bieżnika. Osnowa jest ograniczona przez obwodowe opasanie, dzięki czemu bieżnik jest bardzo opona diagonalna.
Definicja Osłona Przegubu:
Co to jest Elastyczne przedmioty ochronne przegubu. Chronią przed jego zabrudzeniem wodą i piachem utrzymując jego odpowiednie właściwości smarne. Producenci: KAGER, Febi Bilstein opona diagonalna.
Definicja Olej Silnikowy:
Co to jest szczególnym przeznaczeniu, otrzymywany w procesie selektywnego oczyszczania. Wzbogacany jest dodatkami poprawiającymi właściwości smarujące tłoki silników spalinowych. Oleje silnikowe charakteryzują opona diagonalna.

Czym jest Opona diagonalna znaczenie w Słownik na O .

  • Dodano:
  • Autor: