Definicja Radialna Opona. Co znaczy warstwach kordu sięgają aż o stopek i są ułożone pod kątem.
opona radialna co to jest

Czy przydatne?

Definicja Radialna Opona

Co znaczy OPONA RADIALNA: Rodzaj opony, gdzie nitki w warstwach kordu sięgają aż o stopek i są ułożone pod kątem prostym w relacji do linii środkowej bieżnika. Osnowa jest ograniczona przez obwodowe opasanie, dzięki czemu bieżnik jest bardzo sztywny. Taka opona zapewnia lepsze prowadzenie, bo bieżnik przylega całą szerokością do nawierzchni. Opona radialna jest jednak wiele bardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne.

Definicja Osłona Przegubu:
Co to jest Elastyczne przedmioty ochronne przegubu. Chronią przed jego zabrudzeniem wodą i piachem utrzymując jego odpowiednie właściwości smarne. Producenci: KAGER, Febi Bilstein opona radialna.
Definicja Opona Diagonalna:
Co to jest nitki warstw kordu sięgają do stopek, lecz są ułożone pod zmiennym kątem, który jest mniejszy od 90 stopni w relacje do linii środkowej bieżnika. Opona tego typu jest bardziej odporna na uszkodzenia opona radialna.
Definicja Osłony Przekładni:
Co to jest Przedmioty chroniące wszelkiego rodzaju przekładnie - kierownicze, zmiany biegów, zębate. Wykonane przeważnie z plastiku bądź gumy. Producenci: Lemfoder, Febi Bilstein opona radialna.
Definicja Olej Silnikowy:
Co to jest szczególnym przeznaczeniu, otrzymywany w procesie selektywnego oczyszczania. Wzbogacany jest dodatkami poprawiającymi właściwości smarujące tłoki silników spalinowych. Oleje silnikowe charakteryzują opona radialna.

Czym jest Opona radialna znaczenie w Słownik na O .

  • Dodano:
  • Autor: