Definicja Główne Panewki. Co znaczy Odmiennie nazywane łożyskami kluczowymi, na których wał korbowy.
główne panewki co to jest

Czy przydatne?

Definicja Główne Panewki

Co znaczy PANEWKI GŁÓWNE: Obiekt wału korbowego. Odmiennie nazywane łożyskami kluczowymi, na których wał korbowy obraca się w kadłubie silnika, a czopy korbowe wału obracają się w łożyskach korbowych łbów korbowodowych. Producenci: ACL, Kolbenschmidt.

Definicja Pasek Klinowy:
Co to jest ważniejszych przedmiotów silnika, podlegający czsowej zamianie. Jego zadaniem jest napędzanie energią wychodzącą z silnika, różne urządzenia w samochodzie. W autach z niższej półki przeważnie to jest panewki główne co to jest.
Definicja Prowadnica Zaworu:
Co to jest skład uszczelniaczy zaworów, które mają na celu trzymanie w odpowiedniej osi zawory. Dlatego utrzymywana jest właściwa kompresja w układzie. Producenci: Auto-Metal s.c., TRW Automotive panewki główne definicja.
Definicja Palec Rozdzielacza:
Co to jest Palec rozdzielacza, część składowa rozdzielacza zapłonu, kształtka wykonana z ebonitu, fibry albo innego dielektryka, osadzona na wale rozdzielacza. Producenci: EPS, Bremi panewki główne co znaczy.
Definicja Przełączniki Zespolone:
Co to jest System znajdujący się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za włączanie i przełączanie kilku przyrządów: światłami, kierunkowskazamu, spryskiwaczami etc. Producent: HANS PRIES, Magneti-Marelli panewki główne słownik.

Czym jest Panewki główne znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: