Definicja Główne Panewki. Co znaczy Odmiennie nazywane łożyskami kluczowymi, na których wał korbowy.
panewki główne co to jest

Czy przydatne?

Definicja Główne Panewki

Co znaczy PANEWKI GŁÓWNE: Obiekt wału korbowego. Odmiennie nazywane łożyskami kluczowymi, na których wał korbowy obraca się w kadłubie silnika, a czopy korbowe wału obracają się w łożyskach korbowych łbów korbowodowych. Producenci: ACL, Kolbenschmidt.

Definicja PSM:
Co to jest Management, układ wspomagający kierowcę w trakcie ekstremalnych warunków jazdy. Wspomagają go czujniki monitorujące kierunek jazdy, szybkość, szybkość obrotową (wokół osi pionowej) i przyspieszenie panewki główne.
Definicja Płyta Podłogowa:
Co to jest odmiennie platforma, będący fundamentalnym elementem nośnym pojazdu o konstrukcji samonośnej. Jej zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej sztywności na zginanie i skręcanie. W dzisiejszych czasach panewki główne.
Definicja Pompa Oleju:
Co to jest Część wchodząca w układ smarowania silnika. Dzięki niej możliwe jest przemieszczanie się oleju z jednej komory do drugiej. Producenci: TOP LINE, SWAG panewki główne.
Definicja Pokrywa Bagażnika:
Co to jest Tylna część karoserii samochodu. W zależności od rodzaju nadwozia może być otwierana do góry, na boki albo w dół panewki główne.

Czym jest Panewki główne znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: