Definicja Klimatyzacji Kondensator Parownik. Co znaczy powietrze, które poprzez niego przepływa.
parownik kondensator co to jest

Czy przydatne?

Definicja Klimatyzacji Kondensator Parownik

Co znaczy PAROWNIK / KONDENSATOR KLIMATYZACJI: Parownik schładza i osusza powietrze, które poprzez niego przepływa. Normalnym zjawiskiem jest więc obecność wody pod stojącym pojazdem wyposażonym w klimatyzację. Pełni funkcję zapasu czynnika chłodniczego. Producenci: BEHR, Hella.

Definicja Przekładnia Kierownicza:
Co to jest Przekładnia kierownicza to odmiennie układ mechaniczny, którego celem jest przełożenie manewrów kierowcy za kierownicą, na siłę osiową skręcają kołami. Producenci: AP, Delco Remy parownik / kondensator klimatyzacji.
Definicja Palec Rozdzielacza:
Co to jest Palec rozdzielacza, część składowa rozdzielacza zapłonu, kształtka wykonana z ebonitu, fibry albo innego dielektryka, osadzona na wale rozdzielacza. Producenci: EPS, Bremi parownik / kondensator klimatyzacji.
Definicja Parownik:
Co to jest Odmiennie reduktor, wykorzystywany do regulacji wydatku gazu na biegu jałowym w instalacjach LPG. Producenci: LOVATO parownik / kondensator klimatyzacji.
Definicja Pierścień Synchronizatora:
Co to jest Pierścien sprzegający wałek pompy olejowej w skrzyni biegów. W uproszczonej funkcji odpowiada za synchronizację przedmiotów przekładni zmiany biegów. Producenci: ZF, C.E.I parownik / kondensator klimatyzacji.

Czym jest Parownik / Kondensator znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: