Definicja Balansowy Pasek. Co znaczy rozrządu i wałków rozrządu. Zapobiega drganiom silnika.
pasek balansowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Balansowy Pasek

Co znaczy PASEK BALANSOWY: Część składowa systemu paska rozrządu i wałków rozrządu. Zapobiega drganiom silnika. Producenci: Jakoparts, NTN.

Definicja PAX:
Co to jest który został stworzony poprzez koncerny oponiarskie Michelin i Pirelli. Jego zadaniem jest ochrona kierowców i pasażerów samochodu przed niebezpieczeństwem związanym z nagłym ubytkiem powietrza w pasek balansowy.
Definicja Przewód Hamulcowy:
Co to jest Przewody dostarczające płyn hamulcowy z pompy do hamulców. Wykonane są z materiałów metalowych bądź elastycznych i mogą ulegać korozji albo przetarciom. Producenci: ENZet PPHU, Lucas, HANS PRIES pasek balansowy.
Definicja Pompowtryskiwacze:
Co to jest charakterystyczna odmiana wtrysku paliwa użytkowana w silnikach wysokoprężnych Volkswagena. Technologia bazuje na bezpośrednim wtrysku paliwa do komory spalania przy użyciu sterowania elektronicznego pasek balansowy.
Definicja Półoś:
Co to jest jest obiekt układu napędowego pojazdu. Łączy on skrzynię biegów albo tylny most z piastą koła. Umożliwia przeniesienie momentu napędowego z silnika wprost na koło pojazdu. Półoś złożona jest pasek balansowy.

Czym jest Pasek balansowy znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: