Definicja Pcs. Co znaczy mechanizm zapobiegający ryzku kolizji. Jego działanie opiera się na.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Pcs

Co znaczy PCS: Pre-crash mechanizm, mechanizm zapobiegający ryzku kolizji. Jego działanie opiera się na zwiększeniu ciśnienia w układach wspomagania i kierowniczym. Mechanizm ten, po wykryciu zagrożenia, stara się przeciwdziałać ryzyku kolizji, a wypadku odkrycia nieuchronności zderzenia, dodatkowo napina pasy bezpieczeństwa i wysuwa czynne zagłówki, starając się zminimalizować skutek uderzenia.

Definicja Przewody Zapłonowe:
Co to jest Przewody wysokiego napięcia dzięki którym możliwy jest przepływ impulsu elektrycznego, tak zwany "iskry" do świec, a w skutki uruchomienie silnika. Producenci: Kager, Bosch pcs.
Definicja Piasta Koła:
Co to jest Część koła napędowego, powiązana z przegubem i wahaczem. We współczesnych nowoczesnych samochodach użytkowane są z powodzeniem od kilku już lat piasty zespolone. Producenci: SKF, Optimal pcs.
Definicja PSM:
Co to jest Management, układ wspomagający kierowcę w trakcie ekstremalnych warunków jazdy. Wspomagają go czujniki monitorujące kierunek jazdy, szybkość, szybkość obrotową (wokół osi pionowej) i przyspieszenie pcs.
Definicja Powershift:
Co to jest przygotowana poprzez Volvo Cars i firmę Getrag. To jest w pełni automatyczna, sekwencyjna przekładnia sześciobiegówa zaopatrzona w dwa sprzęgła. Skrzynia "Powershift" funkcjonuje jak dwie pcs.

Czym jest PCS znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: