Definicja Pcs. Co znaczy mechanizm zapobiegający ryzku kolizji. Jego działanie opiera się na.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Pcs

Co znaczy PCS: Pre-crash mechanizm, mechanizm zapobiegający ryzku kolizji. Jego działanie opiera się na zwiększeniu ciśnienia w układach wspomagania i kierowniczym. Mechanizm ten, po wykryciu zagrożenia, stara się przeciwdziałać ryzyku kolizji, a wypadku odkrycia nieuchronności zderzenia, dodatkowo napina pasy bezpieczeństwa i wysuwa czynne zagłówki, starając się zminimalizować skutek uderzenia.

Definicja Przewód Hamulcowy:
Co to jest Przewody dostarczające płyn hamulcowy z pompy do hamulców. Wykonane są z materiałów metalowych bądź elastycznych i mogą ulegać korozji albo przetarciom. Producenci: ENZet PPHU, Lucas, HANS PRIES pcs.
Definicja Przewód Odpowietrzający Silnika:
Co to jest Obiekt układu chłodzenia silnika, znajdujący się w pobliżu pompy czynnika chłodzącego. Bierze udział w procesie utrzymywania wysokiej temp. w silniku pcs.
Definicja Pompa Wody:
Co to jest okolicy termostatu i chłodnicy jest elementem układu chłodzenia samochodu. Zapewnia silnikowy odpowiednią temperaturę pracy i utrzymuje ją na stałym poziomie z wyjątkiem obciążeń silnika. Producenci pcs.
Definicja Przekładnia Kierownicza:
Co to jest Przekładnia kierownicza to odmiennie układ mechaniczny, którego celem jest przełożenie manewrów kierowcy za kierownicą, na siłę osiową skręcają kołami. Producenci: AP, Delco Remy pcs.

Czym jest PCS znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: