Definicja Pcs. Co znaczy mechanizm zapobiegający ryzku kolizji. Jego działanie opiera się na.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Pcs

Co znaczy PCS: Pre-crash mechanizm, mechanizm zapobiegający ryzku kolizji. Jego działanie opiera się na zwiększeniu ciśnienia w układach wspomagania i kierowniczym. Mechanizm ten, po wykryciu zagrożenia, stara się przeciwdziałać ryzyku kolizji, a wypadku odkrycia nieuchronności zderzenia, dodatkowo napina pasy bezpieczeństwa i wysuwa czynne zagłówki, starając się zminimalizować skutek uderzenia.

Definicja Przepustnica:
Co to jest dopływem powietrza do cylindrów w jednostkach napędowych zasilanych benzyną. Jest połączony z pedałem gazu przy użyciu cięgła albo w sposób elektroniczny. Naciśnięcie pedału gazu sprawia, iż ukryta w pcs.
Definicja Poduszka Mocowania Silnika:
Co to jest Obiekt podtrzymujący silnik samochodu od spodu pojazdu. Sama poduszka pełni natomiast funkcję amortyzującą silnik i niweluje wstrząsy w trakcie jazdy. Producenci: HANS PRIES, Febi Bilstein pcs.
Definicja Pasek Klinowy:
Co to jest ważniejszych przedmiotów silnika, podlegający czsowej zamianie. Jego zadaniem jest napędzanie energią wychodzącą z silnika, różne urządzenia w samochodzie. W autach z niższej półki przeważnie to jest pcs.
Definicja Przegub:
Co to jest wykorzystywany do przekazywania momentu obrotowego z jednego wału na inny, w sytuacjach, gdy osie obrotu tych wałów są do siebie nachylone na półósi. Odznacza się pomiędzy innymi przeguby zewnętrzne pcs.

Czym jest PCS znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: