Definicja Tłokowe Pierścienie. Co znaczy występują trzy typy pierścieni. kompresyjny (uszczelnia.
pierścienie tłokowe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Tłokowe Pierścienie

Co znaczy PIERŚCIENIE TŁOKOWE: Przeważnie w silniku występują trzy typy pierścieni. kompresyjny (uszczelnia komorę spalania), kompresyjno-zgarniający (zgarnianie nadmiaru oleju z gładzi cylindra) i zgarniający (zgarnia nadmiar oleju ze ścianki cylindra w trakcie ruchu tłoka). Producenci: FPT Prima Spółka akcyjna, GROMEX GmbH.

Definicja Pompa Sprzęgła:
Co to jest Pompa ta ma na celu zapewnienie odpowiedniego ciśnienia w układzie w trakcie wysprzęglania albo zmiany biegu. Posiada zbiornik wyrównaczy. Producenci: Lucas, TRW Automotive pierścienie tłokowe.
Definicja Powershift:
Co to jest przygotowana poprzez Volvo Cars i firmę Getrag. To jest w pełni automatyczna, sekwencyjna przekładnia sześciobiegówa zaopatrzona w dwa sprzęgła. Skrzynia "Powershift" funkcjonuje jak dwie pierścienie tłokowe.
Definicja Przewód Odpowietrzający Silnika:
Co to jest Obiekt układu chłodzenia silnika, znajdujący się w pobliżu pompy czynnika chłodzącego. Bierze udział w procesie utrzymywania wysokiej temp. w silniku pierścienie tłokowe.
Definicja Pasek Klinowy:
Co to jest ważniejszych przedmiotów silnika, podlegający czsowej zamianie. Jego zadaniem jest napędzanie energią wychodzącą z silnika, różne urządzenia w samochodzie. W autach z niższej półki przeważnie to jest pierścienie tłokowe.

Czym jest Pierścienie tłokowe znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: