Definicja Tłokowe Pierścienie. Co znaczy występują trzy typy pierścieni. kompresyjny (uszczelnia.
pierścienie tłokowe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Tłokowe Pierścienie

Co znaczy PIERŚCIENIE TŁOKOWE: Przeważnie w silniku występują trzy typy pierścieni. kompresyjny (uszczelnia komorę spalania), kompresyjno-zgarniający (zgarnianie nadmiaru oleju z gładzi cylindra) i zgarniający (zgarnia nadmiar oleju ze ścianki cylindra w trakcie ruchu tłoka). Producenci: FPT Prima Spółka akcyjna, GROMEX GmbH.

Definicja Przegub:
Co to jest wykorzystywany do przekazywania momentu obrotowego z jednego wału na inny, w sytuacjach, gdy osie obrotu tych wałów są do siebie nachylone na półósi. Odznacza się pomiędzy innymi przeguby zewnętrzne pierścienie tłokowe.
Definicja Przewód Odpowietrzający Silnika:
Co to jest Obiekt układu chłodzenia silnika, znajdujący się w pobliżu pompy czynnika chłodzącego. Bierze udział w procesie utrzymywania wysokiej temp. w silniku pierścienie tłokowe.
Definicja Parownik / Kondensator Klimatyzacji:
Co to jest osusza powietrze, które poprzez niego przepływa. Normalnym zjawiskiem jest więc obecność wody pod stojącym pojazdem wyposażonym w klimatyzację. Pełni funkcję zapasu czynnika chłodniczego. Producenci pierścienie tłokowe.
Definicja Podsterowność:
Co to jest manewrów, gdzie działają spore siły bezwładności. Odpowiednikiem tego może być zwalczanie zakrętów ze znaczącą prędkością. Podsterowność objawia się tym, iż przednie koła posiadają tendencję do pierścienie tłokowe.

Czym jest Pierścienie tłokowe znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: