Definicja Podsterowność. Co znaczy gdzie działają spore siły bezwładności. Odpowiednikiem tego może.
podsterowność co to jest

Czy przydatne?

Definicja Podsterowność

Co znaczy PODSTEROWNOŚĆ: Występuje w okresie manewrów, gdzie działają spore siły bezwładności. Odpowiednikiem tego może być zwalczanie zakrętów ze znaczącą prędkością. Podsterowność objawia się tym, iż przednie koła posiadają tendencję do szybszej straty przyczepności, w skutku czego auto zostaje wypychany na zewnątrz łuku pomimo skrętu kół. By zapobiec albo zminimalizować to zdarzenie, należy korzystać lekkiego, pulsacyjnego hamowania, a w dalszym ciągu naciskania pedału gazu w celu dociążenia przedniej osi i odzyskania kontroli nad pojazdem.

Definicja Przewody Zapłonowe:
Co to jest Przewody wysokiego napięcia dzięki którym możliwy jest przepływ impulsu elektrycznego, tak zwany "iskry" do świec, a w skutki uruchomienie silnika. Producenci: Kager, Bosch podsterowność.
Definicja Przekładnia Kierownicza:
Co to jest Przekładnia kierownicza to odmiennie układ mechaniczny, którego celem jest przełożenie manewrów kierowcy za kierownicą, na siłę osiową skręcają kołami. Producenci: AP, Delco Remy podsterowność.
Definicja Przełączniki Zespolone:
Co to jest System znajdujący się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za włączanie i przełączanie kilku przyrządów: światłami, kierunkowskazamu, spryskiwaczami etc. Producent: HANS PRIES, Magneti-Marelli podsterowność.
Definicja Przełącznik Świateł:
Co to jest się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za przełączanie świateł między wieloma trybami: postojowe, do jazdy dziennej, długie, przeciwmgielne. Producenci: Valeo, HANS PRIES, Febi Bilstein podsterowność.

Czym jest Podsterowność znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: