Definicja Podsterowność. Co znaczy gdzie działają spore siły bezwładności. Odpowiednikiem tego może.
podsterowność co to jest

Czy przydatne?

Definicja Podsterowność

Co znaczy PODSTEROWNOŚĆ: Występuje w okresie manewrów, gdzie działają spore siły bezwładności. Odpowiednikiem tego może być zwalczanie zakrętów ze znaczącą prędkością. Podsterowność objawia się tym, iż przednie koła posiadają tendencję do szybszej straty przyczepności, w skutku czego auto zostaje wypychany na zewnątrz łuku pomimo skrętu kół. By zapobiec albo zminimalizować to zdarzenie, należy korzystać lekkiego, pulsacyjnego hamowania, a w dalszym ciągu naciskania pedału gazu w celu dociążenia przedniej osi i odzyskania kontroli nad pojazdem.

Definicja Przepływomierz Masowy / Ilościowy:
Co to jest Czujnik wykorzystywany do pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. Dzielimy je na dwa rodzaje: z elementem grzejnym HLM albo gorącą warstwą HFM. Producenci: Bosch, Siemens podsterowność.
Definicja Płyta Podłogowa:
Co to jest odmiennie platforma, będący fundamentalnym elementem nośnym pojazdu o konstrukcji samonośnej. Jej zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej sztywności na zginanie i skręcanie. W dzisiejszych czasach podsterowność.
Definicja Parownik:
Co to jest Odmiennie reduktor, wykorzystywany do regulacji wydatku gazu na biegu jałowym w instalacjach LPG. Producenci: LOVATO podsterowność.
Definicja Przewód Odpowietrzający Silnika:
Co to jest Obiekt układu chłodzenia silnika, znajdujący się w pobliżu pompy czynnika chłodzącego. Bierze udział w procesie utrzymywania wysokiej temp. w silniku podsterowność.

Czym jest Podsterowność znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: