Definicja Podsterowność. Co znaczy gdzie działają spore siły bezwładności. Odpowiednikiem tego może.
podsterowność co to jest

Czy przydatne?

Definicja Podsterowność

Co znaczy PODSTEROWNOŚĆ: Występuje w okresie manewrów, gdzie działają spore siły bezwładności. Odpowiednikiem tego może być zwalczanie zakrętów ze znaczącą prędkością. Podsterowność objawia się tym, iż przednie koła posiadają tendencję do szybszej straty przyczepności, w skutku czego auto zostaje wypychany na zewnątrz łuku pomimo skrętu kół. By zapobiec albo zminimalizować to zdarzenie, należy korzystać lekkiego, pulsacyjnego hamowania, a w dalszym ciągu naciskania pedału gazu w celu dociążenia przedniej osi i odzyskania kontroli nad pojazdem.

Definicja Piasta Koła:
Co to jest Część koła napędowego, powiązana z przegubem i wahaczem. We współczesnych nowoczesnych samochodach użytkowane są z powodzeniem od kilku już lat piasty zespolone. Producenci: SKF, Optimal podsterowność.
Definicja Przełącznik Wentylatora:
Co to jest Przełącznik służy do zmiany trybów pracy wentylatora. Pozwala na regulacje zimnym i ciepłym powietrzem. Producenci: Valeo, HANS PRIES podsterowność.
Definicja Płyta Podłogowa:
Co to jest odmiennie platforma, będący fundamentalnym elementem nośnym pojazdu o konstrukcji samonośnej. Jej zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej sztywności na zginanie i skręcanie. W dzisiejszych czasach podsterowność.
Definicja PRS:
Co to jest Mechanizm. To jest urządzenie odpowiedzialne za odłączanie pedałów, opatentowane poprzez firmę Opel. Zwalnia ono zespół pedałów w trakcie zderzenia, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko urazu stóp i podsterowność.

Czym jest Podsterowność znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: