Definicja Poduszka mocowania belki silnika. Co znaczy samochodu od spodu pojazdu. Sama poduszka.
poduszka mocowania belki co to jest

Czy przydatne?

Definicja Poduszka mocowania belki silnika

Co znaczy PODUSZKA MOCOWANIA BELKI SILNIKA: Obiekt podtrzymujący silnik samochodu od spodu pojazdu. Sama poduszka pełni natomiast funkcję amortyzującą silnik i niweluje wstrząsy w trakcie jazdy. Producenci: HANS PRIES, Febi Bilstein.

Definicja Pushrod:
Co to jest Stalowa dźwignia uruchamiająca leżące płasko przedmioty zwieszenia w aucie wyścigowym poduszka mocowania belki silnika.
Definicja Pompowtryskiwacze:
Co to jest charakterystyczna odmiana wtrysku paliwa użytkowana w silnikach wysokoprężnych Volkswagena. Technologia bazuje na bezpośrednim wtrysku paliwa do komory spalania przy użyciu sterowania elektronicznego poduszka mocowania belki silnika.
Definicja Pompa Oleju:
Co to jest Część wchodząca w układ smarowania silnika. Dzięki niej możliwe jest przemieszczanie się oleju z jednej komory do drugiej. Producenci: TOP LINE, SWAG poduszka mocowania belki silnika.
Definicja Przekładnia Planetarna:
Co to jest dwa współśrodkowe koła zębate: koło słoneczne(centralne) o uzębieniu zewnętrznym i z koło pierścieniowe (zewnętrzne) o uzębieniu wewnętrznym. Pomiędzy nimi umieszczone są małe koła zębate, tak zwany poduszka mocowania belki silnika.

Czym jest Poduszka mocowania belki znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: