Definicja Poduszka mocowania skrzyni biegów. Co znaczy funkcję amortyzacji skrzyni biegów mający na.
poduszka mocowania skrzyni co to jest

Czy przydatne?

Definicja Poduszka mocowania skrzyni biegów

Co znaczy PODUSZKA MOCOWANIA SKRZYNI BIEGÓW: Obiekt gumowy pełniący funkcję amortyzacji skrzyni biegów mający na celu ograniczenie do minium dragń na tym mechaniźmie w trakcie jazdy. Pełni równocześnie rolę elementu mocującego. Producenci: Febi Bilstein, Hans Pries, CZM.

Definicja PSM:
Co to jest Management, układ wspomagający kierowcę w trakcie ekstremalnych warunków jazdy. Wspomagają go czujniki monitorujące kierunek jazdy, szybkość, szybkość obrotową (wokół osi pionowej) i przyspieszenie poduszka mocowania skrzyni biegów co to jest.
Definicja Pompa Wody:
Co to jest okolicy termostatu i chłodnicy jest elementem układu chłodzenia samochodu. Zapewnia silnikowy odpowiednią temperaturę pracy i utrzymuje ją na stałym poziomie z wyjątkiem obciążeń silnika. Producenci poduszka mocowania skrzyni biegów definicja.
Definicja Przepływomierz Masowy / Ilościowy:
Co to jest Czujnik wykorzystywany do pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. Dzielimy je na dwa rodzaje: z elementem grzejnym HLM albo gorącą warstwą HFM. Producenci: Bosch, Siemens poduszka mocowania skrzyni biegów co znaczy.
Definicja Przepływomierz Powietrza:
Co to jest wykorzystywany do pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. Na jego trwałość wpływa pomiędzy innymi jakość użytkowanych filtrów powietrza. Na jego trwałość wpływa pomiędzy innymi jakość użytkowanych poduszka mocowania skrzyni biegów słownik.

Czym jest Poduszka mocowania skrzyni znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: