Definicja Poduszka mocowania skrzyni biegów. Co znaczy funkcję amortyzacji skrzyni biegów mający na.
poduszka mocowania skrzyni co to jest

Czy przydatne?

Definicja Poduszka mocowania skrzyni biegów

Co znaczy PODUSZKA MOCOWANIA SKRZYNI BIEGÓW: Obiekt gumowy pełniący funkcję amortyzacji skrzyni biegów mający na celu ograniczenie do minium dragń na tym mechaniźmie w trakcie jazdy. Pełni równocześnie rolę elementu mocującego. Producenci: Febi Bilstein, Hans Pries, CZM.

Definicja Pompa Paliwa:
Co to jest odpowiada za dostarczenie paliwa do układu zasilania. Zapewnia odpowiednie ciśnienie w układzie. Użytkowane są dwa typy pomp paliwa: pompa rotacyjna i pompa wirnikowa. Producenci: MTM, Bosch poduszka mocowania skrzyni biegów.
Definicja Przełączniki Zespolone:
Co to jest System znajdujący się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za włączanie i przełączanie kilku przyrządów: światłami, kierunkowskazamu, spryskiwaczami etc. Producent: HANS PRIES, Magneti-Marelli poduszka mocowania skrzyni biegów.
Definicja Przełącznik Świateł:
Co to jest się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za przełączanie świateł między wieloma trybami: postojowe, do jazdy dziennej, długie, przeciwmgielne. Producenci: Valeo, HANS PRIES, Febi Bilstein poduszka mocowania skrzyni biegów.
Definicja PAX:
Co to jest który został stworzony poprzez koncerny oponiarskie Michelin i Pirelli. Jego zadaniem jest ochrona kierowców i pasażerów samochodu przed niebezpieczeństwem związanym z nagłym ubytkiem powietrza w poduszka mocowania skrzyni biegów.

Czym jest Poduszka mocowania skrzyni znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: