Definicja Poduszka mocowania skrzyni biegów. Co znaczy funkcję amortyzacji skrzyni biegów mający na.
poduszka mocowania skrzyni co to jest

Czy przydatne?

Definicja Poduszka mocowania skrzyni biegów

Co znaczy PODUSZKA MOCOWANIA SKRZYNI BIEGÓW: Obiekt gumowy pełniący funkcję amortyzacji skrzyni biegów mający na celu ograniczenie do minium dragń na tym mechaniźmie w trakcie jazdy. Pełni równocześnie rolę elementu mocującego. Producenci: Febi Bilstein, Hans Pries, CZM.

Definicja Przełącznik Wentylatora:
Co to jest Przełącznik służy do zmiany trybów pracy wentylatora. Pozwala na regulacje zimnym i ciepłym powietrzem. Producenci: Valeo, HANS PRIES poduszka mocowania skrzyni biegów.
Definicja Panewki Główne:
Co to jest korbowego. Odmiennie nazywane łożyskami kluczowymi, na których wał korbowy obraca się w kadłubie silnika, a czopy korbowe wału obracają się w łożyskach korbowych łbów korbowodowych. Producenci: ACL poduszka mocowania skrzyni biegów.
Definicja Podłużnice:
Co to jest Podłużnice są stalowym bądź aluminiowym elementem podwozia. Znajduą się na bokach pojazdu, kształtem przypominając ułożone równolegle szyny o odpowiednich wygięciach. Producenci: ORAN, Valeo poduszka mocowania skrzyni biegów.
Definicja Przełącznik Wycieraczek:
Co to jest System znajdujący się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za przełączanie wycieraczkami między wieloma trybami: czasowym, regularnym, szybkim. Producenci: 3RG, HANS PRIES poduszka mocowania skrzyni biegów.

Czym jest Poduszka mocowania skrzyni znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: