Do czego Półoś. Co znaczy układu napędowego pojazdu. Łączy on skrzynię biegów albo tylny most z.
półoś co to jest

Czy przydatne?

Półoś w samochodzie

Co znaczy PÓŁOŚ: Półoś napędowa to jest obiekt układu napędowego pojazdu. Łączy on skrzynię biegów albo tylny most z piastą koła. Umożliwia przeniesienie momentu napędowego z silnika wprost na koło pojazdu. Półoś złożona jest przeważnie z dwóch przegubów i osi łączącej. Kluczowym zadaniem półosi napędowych jest przenoszenie momentu obrotowego z przekładni głównej do kół napędowych samochodu. Półosie mogą być sztywne albo przegubowe w zależności od tego czy ich zadaniem jest doprowadzenie momentu do kół napędowych kierowanych czy niekierowanych, bądź także w zależności czy to są koła zawieszone zależnie czy niezależnie.Można rozróżnić następujące typy półosi napędowych: niedociążone, odciążone i częściowo odciążone.

Co znaczy Przełącznik Świateł:
Porównanie się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za przełączanie świateł między wieloma trybami: postojowe, do jazdy dziennej, długie, przeciwmgielne. Producenci: Valeo, HANS PRIES, Febi Bilstein półoś co znaczy.
Krzyżówka PCS:
Dlaczego mechanizm zapobiegający ryzku kolizji. Jego działanie opiera się na zwiększeniu ciśnienia w układach wspomagania i kierowniczym. Mechanizm ten, po wykryciu zagrożenia, stara się przeciwdziałać półoś krzyżówka.
Co to jest Pokrywa Bagażnika:
Jak lepiej Tylna część karoserii samochodu. W zależności od rodzaju nadwozia może być otwierana do góry, na boki albo w dół półoś co to jest.
Słownik Pierścienie Tłokowe:
Kiedy silniku występują trzy typy pierścieni. kompresyjny (uszczelnia komorę spalania), kompresyjno-zgarniający (zgarnianie nadmiaru oleju z gładzi cylindra) i zgarniający (zgarnia nadmiar oleju ze ścianki półoś słownik.

Do czego służy Półoś w samochodzie Jak działa P .

  • Dodano:
  • Autor: