Definicja Półoś. Co znaczy układu napędowego pojazdu. Łączy on skrzynię biegów albo tylny most z.
półoś co to jest

Czy przydatne?

Definicja Półoś

Co znaczy PÓŁOŚ: Półoś napędowa to jest obiekt układu napędowego pojazdu. Łączy on skrzynię biegów albo tylny most z piastą koła. Umożliwia przeniesienie momentu napędowego z silnika wprost na koło pojazdu. Półoś złożona jest przeważnie z dwóch przegubów i osi łączącej. Kluczowym zadaniem półosi napędowych jest przenoszenie momentu obrotowego z przekładni głównej do kół napędowych samochodu. Półosie mogą być sztywne albo przegubowe w zależności od tego czy ich zadaniem jest doprowadzenie momentu do kół napędowych kierowanych czy niekierowanych, bądź także w zależności czy to są koła zawieszone zależnie czy niezależnie.Można rozróżnić następujące typy półosi napędowych: niedociążone, odciążone i częściowo odciążone.

Definicja Panewki Główne:
Co to jest korbowego. Odmiennie nazywane łożyskami kluczowymi, na których wał korbowy obraca się w kadłubie silnika, a czopy korbowe wału obracają się w łożyskach korbowych łbów korbowodowych. Producenci: ACL półoś co to jest.
Definicja Podsterowność:
Co to jest manewrów, gdzie działają spore siły bezwładności. Odpowiednikiem tego może być zwalczanie zakrętów ze znaczącą prędkością. Podsterowność objawia się tym, iż przednie koła posiadają tendencję do półoś definicja.
Definicja Przełączniki Zespolone:
Co to jest System znajdujący się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za włączanie i przełączanie kilku przyrządów: światłami, kierunkowskazamu, spryskiwaczami etc. Producent: HANS PRIES, Magneti-Marelli półoś co znaczy.
Definicja Pompa Oleju:
Co to jest Część wchodząca w układ smarowania silnika. Dzięki niej możliwe jest przemieszczanie się oleju z jednej komory do drugiej. Producenci: TOP LINE, SWAG półoś słownik.

Czym jest Półoś znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: