Do czego Pompowtryskiwacze. Co znaczy odmiana wtrysku paliwa użytkowana w silnikach wysokoprężnych.
pompowtryskiwacze co to jest

Czy przydatne?

Pompowtryskiwacze w samochodzie

Co znaczy POMPOWTRYSKIWACZE: To jest charakterystyczna odmiana wtrysku paliwa użytkowana w silnikach wysokoprężnych Volkswagena. Technologia bazuje na bezpośrednim wtrysku paliwa do komory spalania przy użyciu sterowania elektronicznego. Pompowtryskiwacze są jakby rozczłonkowaną na poszczególne cylindry wersją pompy wtryskowej. Obiekt ten złożona jest z zespołu tłoczącego pompy wtryskowej i wtryskiwacza. Są one ustawione bezpośrednio nad zasilanym cylindrem. Elektroniczne sterowanie pozwala z wysoką precyzją dawkować ciśnienie, jak i czas i rozmiar podawanej dawki paliwa. W najnowszych jednostkach wysokoprężnych pompowtryskiwacze mają mocną konkurencję w formie mechanizmu Common Rail. W obu technologiach korzysta się z wysokiego ciśnienia wtrysku, jednak pompowtryskiwaczu wynosi ono nawet 2.000 barów w trakcie gdy w konkurencyjnej produkcji ciśnienie wynosi tylko 1.600 barów. Ono jest potrzebne do prawidłowego rozpylenia paliwa w komorze spalania.

Co znaczy Przełącznik Wentylatora:
Porównanie Przełącznik służy do zmiany trybów pracy wentylatora. Pozwala na regulacje zimnym i ciepłym powietrzem. Producenci: Valeo, HANS PRIES pompowtryskiwacze co znaczy.
Krzyżówka Przewód Hamulcowy:
Dlaczego Przewody dostarczające płyn hamulcowy z pompy do hamulców. Wykonane są z materiałów metalowych bądź elastycznych i mogą ulegać korozji albo przetarciom. Producenci: ENZet PPHU, Lucas, HANS PRIES pompowtryskiwacze krzyżówka.
Co to jest PCS:
Jak lepiej mechanizm zapobiegający ryzku kolizji. Jego działanie opiera się na zwiększeniu ciśnienia w układach wspomagania i kierowniczym. Mechanizm ten, po wykryciu zagrożenia, stara się przeciwdziałać pompowtryskiwacze co to jest.
Słownik Powershift:
Kiedy przygotowana poprzez Volvo Cars i firmę Getrag. To jest w pełni automatyczna, sekwencyjna przekładnia sześciobiegówa zaopatrzona w dwa sprzęgła. Skrzynia "Powershift" funkcjonuje jak dwie pompowtryskiwacze słownik.

Do czego służy Pompowtryskiwacze w samochodzie Jak działa P .

  • Dodano:
  • Autor: