Definicja Pompowtryskiwacze. Co znaczy odmiana wtrysku paliwa użytkowana w silnikach wysokoprężnych.
pompowtryskiwacze co to jest

Czy przydatne?

Definicja Pompowtryskiwacze

Co znaczy POMPOWTRYSKIWACZE: To jest charakterystyczna odmiana wtrysku paliwa użytkowana w silnikach wysokoprężnych Volkswagena. Technologia bazuje na bezpośrednim wtrysku paliwa do komory spalania przy użyciu sterowania elektronicznego. Pompowtryskiwacze są jakby rozczłonkowaną na poszczególne cylindry wersją pompy wtryskowej. Obiekt ten złożona jest z zespołu tłoczącego pompy wtryskowej i wtryskiwacza. Są one ustawione bezpośrednio nad zasilanym cylindrem. Elektroniczne sterowanie pozwala z wysoką precyzją dawkować ciśnienie, jak i czas i rozmiar podawanej dawki paliwa. W najnowszych jednostkach wysokoprężnych pompowtryskiwacze mają mocną konkurencję w formie mechanizmu Common Rail. W obu technologiach korzysta się z wysokiego ciśnienia wtrysku, jednak pompowtryskiwaczu wynosi ono nawet 2.000 barów w trakcie gdy w konkurencyjnej produkcji ciśnienie wynosi tylko 1.600 barów. Ono jest potrzebne do prawidłowego rozpylenia paliwa w komorze spalania.

Definicja Poduszka Mocowania Skrzyni Biegów:
Co to jest pełniący funkcję amortyzacji skrzyni biegów mający na celu ograniczenie do minium dragń na tym mechaniźmie w trakcie jazdy. Pełni równocześnie rolę elementu mocującego. Producenci: Febi Bilstein pompowtryskiwacze.
Definicja Przepustnica:
Co to jest dopływem powietrza do cylindrów w jednostkach napędowych zasilanych benzyną. Jest połączony z pedałem gazu przy użyciu cięgła albo w sposób elektroniczny. Naciśnięcie pedału gazu sprawia, iż ukryta w pompowtryskiwacze.
Definicja Przepływomierz Powietrza:
Co to jest wykorzystywany do pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. Na jego trwałość wpływa pomiędzy innymi jakość użytkowanych filtrów powietrza. Na jego trwałość wpływa pomiędzy innymi jakość użytkowanych pompowtryskiwacze.
Definicja Przełącznik Wycieraczek:
Co to jest System znajdujący się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za przełączanie wycieraczkami między wieloma trybami: czasowym, regularnym, szybkim. Producenci: 3RG, HANS PRIES pompowtryskiwacze.

Czym jest Pompowtryskiwacze znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: