Definicja Pompowtryskiwacze. Co znaczy odmiana wtrysku paliwa użytkowana w silnikach wysokoprężnych.
pompowtryskiwacze co to jest

Czy przydatne?

Definicja Pompowtryskiwacze

Co znaczy POMPOWTRYSKIWACZE: To jest charakterystyczna odmiana wtrysku paliwa użytkowana w silnikach wysokoprężnych Volkswagena. Technologia bazuje na bezpośrednim wtrysku paliwa do komory spalania przy użyciu sterowania elektronicznego. Pompowtryskiwacze są jakby rozczłonkowaną na poszczególne cylindry wersją pompy wtryskowej. Obiekt ten złożona jest z zespołu tłoczącego pompy wtryskowej i wtryskiwacza. Są one ustawione bezpośrednio nad zasilanym cylindrem. Elektroniczne sterowanie pozwala z wysoką precyzją dawkować ciśnienie, jak i czas i rozmiar podawanej dawki paliwa. W najnowszych jednostkach wysokoprężnych pompowtryskiwacze mają mocną konkurencję w formie mechanizmu Common Rail. W obu technologiach korzysta się z wysokiego ciśnienia wtrysku, jednak pompowtryskiwaczu wynosi ono nawet 2.000 barów w trakcie gdy w konkurencyjnej produkcji ciśnienie wynosi tylko 1.600 barów. Ono jest potrzebne do prawidłowego rozpylenia paliwa w komorze spalania.

Definicja Przełącznik / Rozrusznik:
Co to jest startera silnika. Urządzenie przeważnie posiada system elektryczny, który obraca wał korbowy silnika i nadaje mu właściwą szybkość obrotową przy uruchumiania jednostki napędowej. Producenci: Bosch pompowtryskiwacze.
Definicja Płyta Podłogowa:
Co to jest odmiennie platforma, będący fundamentalnym elementem nośnym pojazdu o konstrukcji samonośnej. Jej zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej sztywności na zginanie i skręcanie. W dzisiejszych czasach pompowtryskiwacze.
Definicja Pushrod:
Co to jest Stalowa dźwignia uruchamiająca leżące płasko przedmioty zwieszenia w aucie wyścigowym pompowtryskiwacze.
Definicja Przepływomierz Masowy / Ilościowy:
Co to jest Czujnik wykorzystywany do pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. Dzielimy je na dwa rodzaje: z elementem grzejnym HLM albo gorącą warstwą HFM. Producenci: Bosch, Siemens pompowtryskiwacze.

Czym jest Pompowtryskiwacze znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: