Definicja Przegub. Co znaczy przekazywania momentu obrotowego z jednego wału na inny, w sytuacjach.
przegub co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przegub

Co znaczy PRZEGUB: System wykorzystywany do przekazywania momentu obrotowego z jednego wału na inny, w sytuacjach, gdy osie obrotu tych wałów są do siebie nachylone na półósi. Odznacza się pomiędzy innymi przeguby zewnętrzne, wewnętrzne, krzyżakowe. Producenci: Lobro, NKN.

Definicja Pokrywa Zaworów:
Co to jest Obiekt osłaniający zawory w komorze sinika. Najczęściej wykonany ze stopów żeliwnych albo plastiku. Producenci: Elring przegub.
Definicja Panewki Korbowodowe:
Co to jest Przedmioty składowe wału korbowego, w przeciwieństwie od panewek głównych pozbawione kołnierzy oporowych. Producenci: ACL, Kolbenschmidt przegub.
Definicja Przełącznik / Rozrusznik:
Co to jest startera silnika. Urządzenie przeważnie posiada system elektryczny, który obraca wał korbowy silnika i nadaje mu właściwą szybkość obrotową przy uruchumiania jednostki napędowej. Producenci: Bosch przegub.
Definicja Parownik / Kondensator Klimatyzacji:
Co to jest osusza powietrze, które poprzez niego przepływa. Normalnym zjawiskiem jest więc obecność wody pod stojącym pojazdem wyposażonym w klimatyzację. Pełni funkcję zapasu czynnika chłodniczego. Producenci przegub.

Czym jest Przegub znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: