Definicja Przegub. Co znaczy przekazywania momentu obrotowego z jednego wału na inny, w sytuacjach.
przegub co to jest

Czy przydatne?

Definicja Przegub

Co znaczy PRZEGUB: System wykorzystywany do przekazywania momentu obrotowego z jednego wału na inny, w sytuacjach, gdy osie obrotu tych wałów są do siebie nachylone na półósi. Odznacza się pomiędzy innymi przeguby zewnętrzne, wewnętrzne, krzyżakowe. Producenci: Lobro, NKN.

Definicja Przepływomierz Masowy / Ilościowy:
Co to jest Czujnik wykorzystywany do pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. Dzielimy je na dwa rodzaje: z elementem grzejnym HLM albo gorącą warstwą HFM. Producenci: Bosch, Siemens przegub.
Definicja Przeguby Homokinetyczne:
Co to jest Tak zwany "zewnętrzne" - to przeguby, gdzie z wyjątkiem kąta wychylenia osi, część napędzająca i napędzana obracają się z tą samą prędkością kątową. Producenci: Lobro, NKN przegub.
Definicja Piasta Koła:
Co to jest Część koła napędowego, powiązana z przegubem i wahaczem. We współczesnych nowoczesnych samochodach użytkowane są z powodzeniem od kilku już lat piasty zespolone. Producenci: SKF, Optimal przegub.
Definicja Palec Rozdzielacza:
Co to jest Palec rozdzielacza, część składowa rozdzielacza zapłonu, kształtka wykonana z ebonitu, fibry albo innego dielektryka, osadzona na wale rozdzielacza. Producenci: EPS, Bremi przegub.

Czym jest Przegub znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: