Definicja Homokinetyczne Przeguby. Co znaczy quot; - to przeguby, gdzie z wyjątkiem kąta wychylenia.
przeguby homokinetyczne co to jest

Czy przydatne?

Definicja Homokinetyczne Przeguby

Co znaczy PRZEGUBY HOMOKINETYCZNE: Tak zwany "zewnętrzne" - to przeguby, gdzie z wyjątkiem kąta wychylenia osi, część napędzająca i napędzana obracają się z tą samą prędkością kątową. Producenci: Lobro, NKN.

Definicja Parownik / Kondensator Klimatyzacji:
Co to jest osusza powietrze, które poprzez niego przepływa. Normalnym zjawiskiem jest więc obecność wody pod stojącym pojazdem wyposażonym w klimatyzację. Pełni funkcję zapasu czynnika chłodniczego. Producenci przeguby homokinetyczne.
Definicja Przełącznik Wentylatora:
Co to jest Przełącznik służy do zmiany trybów pracy wentylatora. Pozwala na regulacje zimnym i ciepłym powietrzem. Producenci: Valeo, HANS PRIES przeguby homokinetyczne.
Definicja Poduszka Mocowania Silnika:
Co to jest Obiekt podtrzymujący silnik samochodu od spodu pojazdu. Sama poduszka pełni natomiast funkcję amortyzującą silnik i niweluje wstrząsy w trakcie jazdy. Producenci: HANS PRIES, Febi Bilstein przeguby homokinetyczne.
Definicja Przełącznik / Rozrusznik:
Co to jest startera silnika. Urządzenie przeważnie posiada system elektryczny, który obraca wał korbowy silnika i nadaje mu właściwą szybkość obrotową przy uruchumiania jednostki napędowej. Producenci: Bosch przeguby homokinetyczne.

Czym jest Przeguby homokinetyczne znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: