Definicja Homokinetyczne Przeguby. Co znaczy quot; - to przeguby, gdzie z wyjątkiem kąta wychylenia.
przeguby homokinetyczne co to jest

Czy przydatne?

Definicja Homokinetyczne Przeguby

Co znaczy PRZEGUBY HOMOKINETYCZNE: Tak zwany "zewnętrzne" - to przeguby, gdzie z wyjątkiem kąta wychylenia osi, część napędzająca i napędzana obracają się z tą samą prędkością kątową. Producenci: Lobro, NKN.

Definicja Przegub:
Co to jest wykorzystywany do przekazywania momentu obrotowego z jednego wału na inny, w sytuacjach, gdy osie obrotu tych wałów są do siebie nachylone na półósi. Odznacza się pomiędzy innymi przeguby zewnętrzne przeguby homokinetyczne.
Definicja Powershift:
Co to jest przygotowana poprzez Volvo Cars i firmę Getrag. To jest w pełni automatyczna, sekwencyjna przekładnia sześciobiegówa zaopatrzona w dwa sprzęgła. Skrzynia "Powershift" funkcjonuje jak dwie przeguby homokinetyczne.
Definicja Pushrod:
Co to jest Stalowa dźwignia uruchamiająca leżące płasko przedmioty zwieszenia w aucie wyścigowym przeguby homokinetyczne.
Definicja Przełącznik Świateł:
Co to jest się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za przełączanie świateł między wieloma trybami: postojowe, do jazdy dziennej, długie, przeciwmgielne. Producenci: Valeo, HANS PRIES, Febi Bilstein przeguby homokinetyczne.

Czym jest Przeguby homokinetyczne znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: