Definicja Ilościowy Masowy Przepływomierz. Co znaczy pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym.
przepływomierz masowy co to jest

Czy przydatne?

Definicja Ilościowy Masowy Przepływomierz

Co znaczy PRZEPŁYWOMIERZ MASOWY / ILOŚCIOWY: Czujnik wykorzystywany do pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. Dzielimy je na dwa rodzaje: z elementem grzejnym HLM albo gorącą warstwą HFM. Producenci: Bosch, Siemens.

Definicja Przewody Zapłonowe:
Co to jest Przewody wysokiego napięcia dzięki którym możliwy jest przepływ impulsu elektrycznego, tak zwany "iskry" do świec, a w skutki uruchomienie silnika. Producenci: Kager, Bosch przepływomierz masowy / ilościowy.
Definicja Przewód Hamulcowy:
Co to jest Przewody dostarczające płyn hamulcowy z pompy do hamulców. Wykonane są z materiałów metalowych bądź elastycznych i mogą ulegać korozji albo przetarciom. Producenci: ENZet PPHU, Lucas, HANS PRIES przepływomierz masowy / ilościowy.
Definicja Pierścienie Tłokowe:
Co to jest silniku występują trzy typy pierścieni. kompresyjny (uszczelnia komorę spalania), kompresyjno-zgarniający (zgarnianie nadmiaru oleju z gładzi cylindra) i zgarniający (zgarnia nadmiar oleju ze ścianki przepływomierz masowy / ilościowy.
Definicja Przełącznik / Rozrusznik:
Co to jest startera silnika. Urządzenie przeważnie posiada system elektryczny, który obraca wał korbowy silnika i nadaje mu właściwą szybkość obrotową przy uruchumiania jednostki napędowej. Producenci: Bosch przepływomierz masowy / ilościowy.

Czym jest Przepływomierz masowy znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: