Definicja Powietrza Przepływomierz. Co znaczy pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. Na jego.
przepływomierz powietrza co to jest

Czy przydatne?

Definicja Powietrza Przepływomierz

Co znaczy PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA: Czujnik wykorzystywany do pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. Na jego trwałość wpływa pomiędzy innymi jakość użytkowanych filtrów powietrza. Na jego trwałość wpływa pomiędzy innymi jakość użytkowanych filtrów powietrza. Producenci: Bosch, Siemens.

Definicja Przełącznik / Rozrusznik:
Co to jest startera silnika. Urządzenie przeważnie posiada system elektryczny, który obraca wał korbowy silnika i nadaje mu właściwą szybkość obrotową przy uruchumiania jednostki napędowej. Producenci: Bosch przepływomierz powietrza.
Definicja Progi:
Co to jest Boczne krawędzie samochodu znajdujące się na dole karoserii, zespole z pozostałami elementami podwozia - na przykład ramami przepływomierz powietrza.
Definicja Przewód Hamulcowy:
Co to jest Przewody dostarczające płyn hamulcowy z pompy do hamulców. Wykonane są z materiałów metalowych bądź elastycznych i mogą ulegać korozji albo przetarciom. Producenci: ENZet PPHU, Lucas, HANS PRIES przepływomierz powietrza.
Definicja Panewki Korbowodowe:
Co to jest Przedmioty składowe wału korbowego, w przeciwieństwie od panewek głównych pozbawione kołnierzy oporowych. Producenci: ACL, Kolbenschmidt przepływomierz powietrza.

Czym jest Przepływomierz powietrza znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: