Definicja Powietrza Przepływomierz. Co znaczy pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. Na jego.
przepływomierz powietrza co to jest

Czy przydatne?

Definicja Powietrza Przepływomierz

Co znaczy PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA: Czujnik wykorzystywany do pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. Na jego trwałość wpływa pomiędzy innymi jakość użytkowanych filtrów powietrza. Na jego trwałość wpływa pomiędzy innymi jakość użytkowanych filtrów powietrza. Producenci: Bosch, Siemens.

Definicja Przegub:
Co to jest wykorzystywany do przekazywania momentu obrotowego z jednego wału na inny, w sytuacjach, gdy osie obrotu tych wałów są do siebie nachylone na półósi. Odznacza się pomiędzy innymi przeguby zewnętrzne przepływomierz powietrza.
Definicja Przewody Zapłonowe:
Co to jest Przewody wysokiego napięcia dzięki którym możliwy jest przepływ impulsu elektrycznego, tak zwany "iskry" do świec, a w skutki uruchomienie silnika. Producenci: Kager, Bosch przepływomierz powietrza.
Definicja Pierścień Synchronizatora:
Co to jest Pierścien sprzegający wałek pompy olejowej w skrzyni biegów. W uproszczonej funkcji odpowiada za synchronizację przedmiotów przekładni zmiany biegów. Producenci: ZF, C.E.I przepływomierz powietrza.
Definicja Przełącznik Świateł:
Co to jest się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za przełączanie świateł między wieloma trybami: postojowe, do jazdy dziennej, długie, przeciwmgielne. Producenci: Valeo, HANS PRIES, Febi Bilstein przepływomierz powietrza.

Czym jest Przepływomierz powietrza znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: