Definicja Biegu Przesuwka. Co znaczy skrzyni biegów. W połączeniu z innymi elementami służy do.
przesuwka biegu co to jest

Czy przydatne?

Definicja Biegu Przesuwka

Co znaczy PRZESUWKA BIEGU: Jeden z trybików systemu skrzyni biegów. W połączeniu z innymi elementami służy do zabezpieczenia konkretnego biegu przed jego ewentualnym "wyskoczeniem" w trakcie jazdy. Producenci: Jungheinrich Polska Sp.z.o.o.

Definicja Przełączniki Zespolone:
Co to jest System znajdujący się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za włączanie i przełączanie kilku przyrządów: światłami, kierunkowskazamu, spryskiwaczami etc. Producent: HANS PRIES, Magneti-Marelli przesuwka biegu.
Definicja Pompowtryskiwacze:
Co to jest charakterystyczna odmiana wtrysku paliwa użytkowana w silnikach wysokoprężnych Volkswagena. Technologia bazuje na bezpośrednim wtrysku paliwa do komory spalania przy użyciu sterowania elektronicznego przesuwka biegu.
Definicja PCS:
Co to jest mechanizm zapobiegający ryzku kolizji. Jego działanie opiera się na zwiększeniu ciśnienia w układach wspomagania i kierowniczym. Mechanizm ten, po wykryciu zagrożenia, stara się przeciwdziałać przesuwka biegu.
Definicja Przełącznik Wentylatora:
Co to jest Przełącznik służy do zmiany trybów pracy wentylatora. Pozwala na regulacje zimnym i ciepłym powietrzem. Producenci: Valeo, HANS PRIES przesuwka biegu.

Czym jest Przesuwka biegu znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: