Definicja Biegu Przesuwka. Co znaczy skrzyni biegów. W połączeniu z innymi elementami służy do.
przesuwka biegu co to jest

Czy przydatne?

Definicja Biegu Przesuwka

Co znaczy PRZESUWKA BIEGU: Jeden z trybików systemu skrzyni biegów. W połączeniu z innymi elementami służy do zabezpieczenia konkretnego biegu przed jego ewentualnym "wyskoczeniem" w trakcie jazdy. Producenci: Jungheinrich Polska Sp.z.o.o.

Definicja PAX:
Co to jest który został stworzony poprzez koncerny oponiarskie Michelin i Pirelli. Jego zadaniem jest ochrona kierowców i pasażerów samochodu przed niebezpieczeństwem związanym z nagłym ubytkiem powietrza w przesuwka biegu.
Definicja Poduszka Mocowania Belki Silnika:
Co to jest Obiekt podtrzymujący silnik samochodu od spodu pojazdu. Sama poduszka pełni natomiast funkcję amortyzującą silnik i niweluje wstrząsy w trakcie jazdy. Producenci: HANS PRIES, Febi Bilstein przesuwka biegu.
Definicja Poduszka Mocowania Skrzyni Biegów:
Co to jest pełniący funkcję amortyzacji skrzyni biegów mający na celu ograniczenie do minium dragń na tym mechaniźmie w trakcie jazdy. Pełni równocześnie rolę elementu mocującego. Producenci: Febi Bilstein przesuwka biegu.
Definicja Progi:
Co to jest Boczne krawędzie samochodu znajdujące się na dole karoserii, zespole z pozostałami elementami podwozia - na przykład ramami przesuwka biegu.

Czym jest Przesuwka biegu znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: