Definicja Biegu Przesuwka. Co znaczy skrzyni biegów. W połączeniu z innymi elementami służy do.
biegu przesuwka co to jest

Czy przydatne?

Definicja Biegu Przesuwka

Co znaczy PRZESUWKA BIEGU: Jeden z trybików systemu skrzyni biegów. W połączeniu z innymi elementami służy do zabezpieczenia konkretnego biegu przed jego ewentualnym "wyskoczeniem" w trakcie jazdy. Producenci: Jungheinrich Polska Sp.z.o.o.

Definicja Pasek Balansowy:
Co to jest Część składowa systemu paska rozrządu i wałków rozrządu. Zapobiega drganiom silnika. Producenci: Jakoparts, NTN przesuwka biegu co to jest.
Definicja Pokrywa Zaworów:
Co to jest Obiekt osłaniający zawory w komorze sinika. Najczęściej wykonany ze stopów żeliwnych albo plastiku. Producenci: Elring przesuwka biegu definicja.
Definicja Poduszka Mocowania Silnika:
Co to jest Obiekt podtrzymujący silnik samochodu od spodu pojazdu. Sama poduszka pełni natomiast funkcję amortyzującą silnik i niweluje wstrząsy w trakcie jazdy. Producenci: HANS PRIES, Febi Bilstein przesuwka biegu co znaczy.
Definicja Przełączniki Zespolone:
Co to jest System znajdujący się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za włączanie i przełączanie kilku przyrządów: światłami, kierunkowskazamu, spryskiwaczami etc. Producent: HANS PRIES, Magneti-Marelli przesuwka biegu słownik.

Czym jest Przesuwka biegu znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: