Definicja Silnika Odpowietrzający Przewód. Co znaczy silnika, znajdujący się w pobliżu pompy.
przewód odpowietrzający co to jest

Czy przydatne?

Definicja Silnika Odpowietrzający Przewód

Co znaczy PRZEWÓD ODPOWIETRZAJĄCY SILNIKA: Obiekt układu chłodzenia silnika, znajdujący się w pobliżu pompy czynnika chłodzącego. Bierze udział w procesie utrzymywania wysokiej temp. w silniku.

Definicja Przeguby Homokinetyczne:
Co to jest Tak zwany "zewnętrzne" - to przeguby, gdzie z wyjątkiem kąta wychylenia osi, część napędzająca i napędzana obracają się z tą samą prędkością kątową. Producenci: Lobro, NKN przewód odpowietrzający silnika.
Definicja Przewody Zapłonowe:
Co to jest Przewody wysokiego napięcia dzięki którym możliwy jest przepływ impulsu elektrycznego, tak zwany "iskry" do świec, a w skutki uruchomienie silnika. Producenci: Kager, Bosch przewód odpowietrzający silnika.
Definicja Przepływomierz Powietrza:
Co to jest wykorzystywany do pomiaru powietrza w kolektorze dolotowym. Na jego trwałość wpływa pomiędzy innymi jakość użytkowanych filtrów powietrza. Na jego trwałość wpływa pomiędzy innymi jakość użytkowanych przewód odpowietrzający silnika.
Definicja Przesuwka Biegu:
Co to jest systemu skrzyni biegów. W połączeniu z innymi elementami służy do zabezpieczenia konkretnego biegu przed jego ewentualnym "wyskoczeniem" w trakcie jazdy. Producenci: Jungheinrich Polska Sp przewód odpowietrzający silnika.

Czym jest Przewód odpowietrzający znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: