Definicja Zapłonowe Przewody. Co znaczy dzięki którym możliwy jest przepływ impulsu elektrycznego.
przewody zapłonowe co to jest

Czy przydatne?

Definicja Zapłonowe Przewody

Co znaczy PRZEWODY ZAPŁONOWE: Przewody wysokiego napięcia dzięki którym możliwy jest przepływ impulsu elektrycznego, tak zwany "iskry" do świec, a w skutki uruchomienie silnika. Producenci: Kager, Bosch.

Definicja Panewki Korbowodowe:
Co to jest Przedmioty składowe wału korbowego, w przeciwieństwie od panewek głównych pozbawione kołnierzy oporowych. Producenci: ACL, Kolbenschmidt przewody zapłonowe.
Definicja Przekładnia Kierownicza:
Co to jest Przekładnia kierownicza to odmiennie układ mechaniczny, którego celem jest przełożenie manewrów kierowcy za kierownicą, na siłę osiową skręcają kołami. Producenci: AP, Delco Remy przewody zapłonowe.
Definicja Poduszka Mocowania Belki Silnika:
Co to jest Obiekt podtrzymujący silnik samochodu od spodu pojazdu. Sama poduszka pełni natomiast funkcję amortyzującą silnik i niweluje wstrząsy w trakcie jazdy. Producenci: HANS PRIES, Febi Bilstein przewody zapłonowe.
Definicja Pompa Paliwa:
Co to jest odpowiada za dostarczenie paliwa do układu zasilania. Zapewnia odpowiednie ciśnienie w układzie. Użytkowane są dwa typy pomp paliwa: pompa rotacyjna i pompa wirnikowa. Producenci: MTM, Bosch przewody zapłonowe.

Czym jest Przewody zapłonowe znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: