Definicja Psm. Co znaczy układ wspomagający kierowcę w trakcie ekstremalnych warunków jazdy.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Psm

Co znaczy PSM: Porsche Stability Management, układ wspomagający kierowcę w trakcie ekstremalnych warunków jazdy. Wspomagają go czujniki monitorujące kierunek jazdy, szybkość, szybkość obrotową (wokół osi pionowej) i przyspieszenie boczne pojazdu. Opierając się na tych danych mechanizm wyznacza faktyczny kierunek ruchu, przez dostosowywanie siły hamowania na poszczególne koła.

Definicja Przekładnia Kierownicza:
Co to jest Przekładnia kierownicza to odmiennie układ mechaniczny, którego celem jest przełożenie manewrów kierowcy za kierownicą, na siłę osiową skręcają kołami. Producenci: AP, Delco Remy psm.
Definicja Powershift:
Co to jest przygotowana poprzez Volvo Cars i firmę Getrag. To jest w pełni automatyczna, sekwencyjna przekładnia sześciobiegówa zaopatrzona w dwa sprzęgła. Skrzynia "Powershift" funkcjonuje jak dwie psm.
Definicja Pompa Wody:
Co to jest okolicy termostatu i chłodnicy jest elementem układu chłodzenia samochodu. Zapewnia silnikowy odpowiednią temperaturę pracy i utrzymuje ją na stałym poziomie z wyjątkiem obciążeń silnika. Producenci psm.
Definicja PCS:
Co to jest mechanizm zapobiegający ryzku kolizji. Jego działanie opiera się na zwiększeniu ciśnienia w układach wspomagania i kierowniczym. Mechanizm ten, po wykryciu zagrożenia, stara się przeciwdziałać psm.

Czym jest PSM znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: