Definicja Psm. Co znaczy układ wspomagający kierowcę w trakcie ekstremalnych warunków jazdy.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Psm

Co znaczy PSM: Porsche Stability Management, układ wspomagający kierowcę w trakcie ekstremalnych warunków jazdy. Wspomagają go czujniki monitorujące kierunek jazdy, szybkość, szybkość obrotową (wokół osi pionowej) i przyspieszenie boczne pojazdu. Opierając się na tych danych mechanizm wyznacza faktyczny kierunek ruchu, przez dostosowywanie siły hamowania na poszczególne koła.

Definicja Prowadnica Zaworu:
Co to jest skład uszczelniaczy zaworów, które mają na celu trzymanie w odpowiedniej osi zawory. Dlatego utrzymywana jest właściwa kompresja w układzie. Producenci: Auto-Metal s.c., TRW Automotive psm.
Definicja Przełącznik Wycieraczek:
Co to jest System znajdujący się przy kolumnie kierownicy, odpowiedzialny za przełączanie wycieraczkami między wieloma trybami: czasowym, regularnym, szybkim. Producenci: 3RG, HANS PRIES psm.
Definicja Przeguby Homokinetyczne:
Co to jest Tak zwany "zewnętrzne" - to przeguby, gdzie z wyjątkiem kąta wychylenia osi, część napędzająca i napędzana obracają się z tą samą prędkością kątową. Producenci: Lobro, NKN psm.
Definicja Podsterowność:
Co to jest manewrów, gdzie działają spore siły bezwładności. Odpowiednikiem tego może być zwalczanie zakrętów ze znaczącą prędkością. Podsterowność objawia się tym, iż przednie koła posiadają tendencję do psm.

Czym jest PSM znaczenie w Słownik na P .

  • Dodano:
  • Autor: