Definicja Kierowniczego Układu Ramiona. Co znaczy konstrukcyjne układu kierowniczego pozwalające na.
ramiona układu kierowniczego co to jest

Czy przydatne?

Definicja Kierowniczego Układu Ramiona

Co znaczy RAMIONA UKŁADU KIEROWNICZEGO: Sztywne przedmioty konstrukcyjne układu kierowniczego pozwalające na skręt kół. Znajduje się po obu stronach drążka kierowniczego. Producenci: Kuźnia Matrycowa Sp z o.o.

Definicja Reduktor:
Co to jest użytkowana w pojazdach samochodowych. Posiada określone przełożenia zwalniające. Reduktor może być wbudowany w most napędowy albo występować jako kompletnie osobny obiekt. Przeważnie jest on jednak ramiona układu kierowniczego.
Definicja Retarder:
Co to jest urządzenie, którego zadaniem jest wspomaganie hamowania silnikowego na stromych zjazdach. Przeważnie montowane ono jest w ciężkich pojazdach takich jak autobusy, ciągniki siodłowe i pojazdy ciężarowe ramiona układu kierowniczego.
Definicja Reperaturka Cylinderka Hamulcowego:
Co to jest Zbiór osłon i uszczelek do cylindrów hamulcowych. Przeważnie wykonanych z gumy. Producenci: TRW Automotive, Lucas ramiona układu kierowniczego.
Definicja Rolki Rozrządu:
Co to jest Metalowe rolki po których przemieszcza się pasek rozrządu. Odpowiadają za zgodne napięcie paska, który napędza pomiędzy innymi pompę wodną. Producenci: SKF, Febi ramiona układu kierowniczego.

Czym jest Ramiona układu kierowniczego znaczenie w Słownik na R .

  • Dodano:
  • Autor: