Definicja Rsc. Co znaczy mechanizm zapobiegający przewróceniu się samochodu. Dzięki szeregowi.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rsc

Co znaczy RSC: Roll Stability Control, mechanizm zapobiegający przewróceniu się samochodu. Dzięki szeregowi czujników połączonych z tym urządzeniem, możliwe jest uniknięcie niebezpiecznych sytuacji na drodze. Po raz pierwszy zastosowany w Volvo XC90. Jego działaniem steruje sensor żyroskopowy mający za zadanie stale monitorować parametr przechyłu. Dlatego jest w stanie zapobiegać przewróceniu się się wozu. Jeżeli na drodze dochodzi do bardzo niebezpiecznej sytuacji, to zostaje uaktywniony dynamiczny układ stabilności i trakcji, umożliwiający uniknięcie dachowania.

Definicja Reperaturka Pompy Sprzęgła:
Co to jest Zbiór obręczy, pierścieni i gumowych przedmiotów pompki sprzęgła. Producenci: FEBI Bilstein, HANS PRIES, FAG, Autofren rsc.
Definicja Ramiona Układu Kierowniczego:
Co to jest Sztywne przedmioty konstrukcyjne układu kierowniczego pozwalające na skręt kół. Znajduje się po obu stronach drążka kierowniczego. Producenci: Kuźnia Matrycowa Sp z o.o rsc.
Definicja Reparaturka Zacisku Hamulcowego:
Co to jest Zbiór osłon i uszczelek do zacisków hamulcowych. Przeważnie wykonanych z gumy. Producenci: Autofren, Frenkit rsc.
Definicja Rozrusznik:
Co to jest startera silnika. Urządzenie przeważnie posiada system elektryczny, który obraca wał korbowy silnika i nadaje mu właściwą szybkość obrotową przy uruchumiania jednostki napędowej. Producenci: Bosch rsc.

Czym jest RSC znaczenie w Słownik na R .

  • Dodano:
  • Autor: