Definicja Rsc. Co znaczy mechanizm zapobiegający przewróceniu się samochodu. Dzięki szeregowi.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rsc

Co znaczy RSC: Roll Stability Control, mechanizm zapobiegający przewróceniu się samochodu. Dzięki szeregowi czujników połączonych z tym urządzeniem, możliwe jest uniknięcie niebezpiecznych sytuacji na drodze. Po raz pierwszy zastosowany w Volvo XC90. Jego działaniem steruje sensor żyroskopowy mający za zadanie stale monitorować parametr przechyłu. Dlatego jest w stanie zapobiegać przewróceniu się się wozu. Jeżeli na drodze dochodzi do bardzo niebezpiecznej sytuacji, to zostaje uaktywniony dynamiczny układ stabilności i trakcji, umożliwiający uniknięcie dachowania.

Definicja Rolki Rozrządu:
Co to jest Metalowe rolki po których przemieszcza się pasek rozrządu. Odpowiadają za zgodne napięcie paska, który napędza pomiędzy innymi pompę wodną. Producenci: SKF, Febi rsc.
Definicja Rolka Paska Klinowego:
Co to jest Obiekt w kształcie rolki odpowiadający za zgodne prowadzenie paska klinowego. Zsynchronizowany z napinaczami paska klinowego. Producenci: SNR, SKF rsc.
Definicja Run-Flat:
Co to jest technologia wprowadzona dopiero co w przemyśle oponiarskim. Pozwala ona na kontynuowanie jazdy, nawet gdy opona zostanie przebita, a ciśnienie powietrza spadnie w niej do zera. Technologia bazuje na rsc.
Definicja Rozrząd:
Co to jest mechanizmem rozrządu. Zespół systemów, których zadaniem jest sterowanie napełnianiem i opróżnianiem cylindrów spalinowych w silniku czterosuwowym. To jest jedno z głownych urządzeń w silniku, do tego rsc.

Czym jest RSC znaczenie w Słownik na R .

  • Dodano:
  • Autor: