Definicja Rsc. Co znaczy mechanizm zapobiegający przewróceniu się samochodu. Dzięki szeregowi.
co to jest

Czy przydatne?

Definicja Rsc

Co znaczy RSC: Roll Stability Control, mechanizm zapobiegający przewróceniu się samochodu. Dzięki szeregowi czujników połączonych z tym urządzeniem, możliwe jest uniknięcie niebezpiecznych sytuacji na drodze. Po raz pierwszy zastosowany w Volvo XC90. Jego działaniem steruje sensor żyroskopowy mający za zadanie stale monitorować parametr przechyłu. Dlatego jest w stanie zapobiegać przewróceniu się się wozu. Jeżeli na drodze dochodzi do bardzo niebezpiecznej sytuacji, to zostaje uaktywniony dynamiczny układ stabilności i trakcji, umożliwiający uniknięcie dachowania.

Definicja Rolki Rozrządu:
Co to jest Metalowe rolki po których przemieszcza się pasek rozrządu. Odpowiadają za zgodne napięcie paska, który napędza pomiędzy innymi pompę wodną. Producenci: SKF, Febi rsc co to jest.
Definicja Run-Flat:
Co to jest technologia wprowadzona dopiero co w przemyśle oponiarskim. Pozwala ona na kontynuowanie jazdy, nawet gdy opona zostanie przebita, a ciśnienie powietrza spadnie w niej do zera. Technologia bazuje na rsc definicja.
Definicja Ramy Boczne:
Co to jest Przedmioty konstrukcyjne samochodu przebiegając wdłuż bocznych partii pojazdu. Odpowiadają za sztywność i bezpieczeństwo karoserii rsc co znaczy.
Definicja Rzędowy Silnik:
Co to jest spalinowy, wielocylindrowy, gdzie ustawiono cylindry w jednym rzędzie. Przeważnie takie rozwiązanie jest używane w przemyśle samochodowym. Konstrukcja bazuje na umieszczeniu wszystkich cylindrów w rsc słownik.

Czym jest RSC znaczenie w Słownik na R .

  • Dodano:
  • Autor: