Do czego Sbc. Co znaczy elektrohydrauliczny układ hamulcowy, umożliwiający wiele szybszą reakcję.
co to jest

Czy przydatne?

Sbc w samochodzie

Co znaczy SBC: Sensotronic Brake Control, elektrohydrauliczny układ hamulcowy, umożliwiający wiele szybszą reakcję niż w razie urządzenia konwencjonalnego. Dzięki niemu auto może skutecznie skrócić własną drogę hamowania. Jego działanie opiera się na szczególnych czujnikach działających podobnie do ABS i ESP. W trakcie naciskania pedału hamulca, czynniki przekazywane są do specjalnego mikrokomputera, który wylicza opierając się na prędkości, obrotów i innych warunków na drodze, najlepszy rozkład siły hamowania na poszczególne koła. W sytuacji potrzeby nagłego i bardzo mocnego hamowania, mechanizm ten posiada szczególną rezerwę wysokiego ciśnienia, która jest używana przy szczególnych przypadkach.

Co znaczy Sprzęgło:
Porównanie głównych przedmiotów układu napędowego, który łączy silnik ze skrzynią biegów. Sprzęgło pozwala na chwilowe odłączenie wału korbowego od całego systemu (naciśnięcie pedału sprzęgła), dzięki czemu sbc co znaczy.
Krzyżówka Snow Motion:
Dlaczego zaopatrzone w klasyczny mechanizm antypoślizgowy (ASR) umożliwiają regulację poślizgu kółpędnych. Jednak w ekstremalnych uwarunkowaniach eksploatacji ten mechanizm może utrudniać poruszanie się. By sbc krzyżówka.
Co to jest Sprzęgło Visco:
Jak lepiej używane jest między innymi przy wentylatorach, łącząc i przenosząc okres obrotowy z wału napędowego na wieniec wentylatora i regulując tym samym szybkość obrotów wentylatora w zależności od temp sbc co to jest.
Słownik Silniczek Spryskiwacza Szyb:
Kiedy To rodzaj elektrycznego systemu dzięki któremu pompowany jest środek czyszczący do układu/pompek spryskiwaczy, a w dalszym ciągu rozpylany na szyby pojazdu. Producenci: Magneti-Marelli, 3RG sbc słownik.

Do czego służy SBC w samochodzie Jak działa S .

  • Dodano:
  • Autor: