Do czego Servotronic. Co znaczy zajmujące się wspomaganiem układu kierowniczego. Pozwala ono na.
servotronic co to jest

Czy przydatne?

Servotronic w samochodzie

Co znaczy SERVOTRONIC: Elektromechaniczne urządzenie zajmujące się wspomaganiem układu kierowniczego. Pozwala ono na zmniejszanie czułości kierownicy wraz ze wzrostem prędkości samochodu. Układ Servotronic jest rozszerzeniem zwykłego wspomagania kierownicy. Zaprojektowano go inteligentnie, żeby siła wspomagania mogła być zmniejszana wraz ze wzrostem prędkości, co pozwala na wiele lepszą kontrolę nad samochodem w trakcie szybkiej jazdy. W przypadku jazdy z małą prędkością, mechanizm ten powiększa wspomaganie, dzięki czemu manewrowanie na parkingu jest ułatwione.mechanizm ten wyposażono w funkcję Auto Return. Przydaje się ona w trakcie jazdy przy mocnym bocznym wietrze albo przy jeździe po pochyłej jezdni, gdyż urządzenie utrzymuje kierunek jazdy na wprost. Układ ten działa tylko przy ruchu kierownicą, dzięki czemu możliwa jest oszczędność paliwa, z kolei w relacji do konwencjonalnego wspomagania, charakteryzuje go cicha robota i mniejsza wrażliwość na nierówności drogowe.

Co znaczy SIPS:
Porównanie Protection Mechanizm, mechanizm bezpieczeństwa zapewniający ochronę w razie uderzeń bocznych. Mechanizm ten jest odpowiedzialny za pochłonienie jak największej energii z uderzeń bocznych. Jego servotronic co znaczy.
Krzyżówka Świeca Żarowa:
Dlaczego do uruchomienia silnika, a użytkowane są w jednostkach wysokoprężnych, w odróżnieniu do silników benzynowych i użytkowanych w nich świec zapłonowych. Świece żarowe działają podobnie jak grzałka servotronic krzyżówka.
Co to jest Silniczki Wycieraczek:
Jak lepiej elektrycznie, dzięki którym możliwa jest robota wycieraczek. System ten złożona jest z silnika elektrycznego, przekładni zębatej i układu drążków, które poruszają ramionami wycieraczek. Producenci servotronic co to jest.
Słownik Słupki:
Kiedy konstrukcyjny nadwozia samochodu, które mają zwiększyć sztywność nadwozia i wykorzystywane także do mocowania do nich drzwi i szyb. Słupki w samochodach określane są kolejnymi literami alfabetu (A, B servotronic słownik.

Do czego służy Servotronic w samochodzie Jak działa S .

  • Dodano:
  • Autor: