Definicja Servotronic. Co znaczy zajmujące się wspomaganiem układu kierowniczego. Pozwala ono na.
servotronic co to jest

Czy przydatne?

Definicja Servotronic

Co znaczy SERVOTRONIC: Elektromechaniczne urządzenie zajmujące się wspomaganiem układu kierowniczego. Pozwala ono na zmniejszanie czułości kierownicy wraz ze wzrostem prędkości samochodu. Układ Servotronic jest rozszerzeniem zwykłego wspomagania kierownicy. Zaprojektowano go inteligentnie, żeby siła wspomagania mogła być zmniejszana wraz ze wzrostem prędkości, co pozwala na wiele lepszą kontrolę nad samochodem w trakcie szybkiej jazdy. W przypadku jazdy z małą prędkością, mechanizm ten powiększa wspomaganie, dzięki czemu manewrowanie na parkingu jest ułatwione.mechanizm ten wyposażono w funkcję Auto Return. Przydaje się ona w trakcie jazdy przy mocnym bocznym wietrze albo przy jeździe po pochyłej jezdni, gdyż urządzenie utrzymuje kierunek jazdy na wprost. Układ ten działa tylko przy ruchu kierownicą, dzięki czemu możliwa jest oszczędność paliwa, z kolei w relacji do konwencjonalnego wspomagania, charakteryzuje go cicha robota i mniejsza wrażliwość na nierówności drogowe.

Definicja Światła Przeciwmgielne:
Co to jest przeciwmgielne albo przeciwmgłowe służą do oświetlenia drogi w uwarunkowaniach niedostatecznej przejrzystości powietrza, raczej w trakcie mgły. Wyróżniamy przednie i tylne światła przeciwmgielne servotronic.
Definicja Skrzynia Biegów:
Co to jest składający się z kilku przekładni. Ich zadaniem jest przekazywanie napędu w zależności od obciążenia i prędkości samochodu. Istnieje kilka rodzajów skrzyni biegów: manualna, półautomatyczna i servotronic.
Definicja Sprężyna:
Co to jest resorujący zawieszenia w samochodach, wykonany przeważnie ze stali. W zależności od konstrukcji mogą występować różne typy sprężyn, jednak w razie pojazdów mechanicznych z reguły mamy do czynienia ze servotronic.
Definicja Sprężyny Gazowe:
Co to jest używane w nie wszystkich modelach samochodów do wspomagania otwierania i podtrzymywania w pozycji otwartej maski silnika, klapy bagażnika czy na przykład drzwi skrzydłowych. Gaz (na przykład azot servotronic.

Czym jest Servotronic znaczenie w Słownik na S .

  • Dodano:
  • Autor: